1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Deniz

Rüyada Deniz Ne Anlama Gelir ?

Rüyada deniz, büyük ferahlık sembollerindendir. Bunun nedeni deniz derya aynı zamanda yaradan ile Allah ile ilgili sembollerdendir. Rüyada denize kavuşmak deryaya kavuşmak, denizin içinde bir damla olduğunu görmek, hem maneviyat ile ilgili olumlu bir semboldür rahatlatan bir semboldür hem de bizim için ferahlık taşıyan olayların geleceğini işaret eder. Ayrıca rüyada deniz görmek, bir sıkıntıda kurtulabileceğimize dair bir semboldür ve bu şeklide yorumlanır.

Yüzme fobisi olan bir kimsenin rüyada deniz görmesi, örneğin dalgalı bir denizde mücadele ettiğini görmesi, bir sıkıntı içerisinde olduğunu ve kendine yeterince değer vermediğini işaret eder. Fakat yüzmeyi çok seven biri için rüyada deniz görmek, sıkıntıya işaret etmez.

Genellikle rüyada deniz, denizin içinde olmasak bile denizi seyrettiğimiz rüyalar, ferahlık getiren ve rahatlama getiren rüyalar olarak kabul edilir ve yorumlanır.

Rüyada bulanık deniz görmek, düşüncelerimizi bulandırdığımıza endişelere fazlası ile kapıldığımıza işaret eder. Oysa ki o problem ile ilgili güzel sonuçlar olacağına dair bir işaret verir. Hem zihinsel anlamda hem de sezgisel olarak.

Deniz rüyaları, rüyayı hayra yormak yani rüyayı okumak rüyayı okumak ile ilgili çok önemli sembollerdendir. Her ne olursa olsun her sembolün kişiye dair mesaj taşıdığını gösteren önemli bir semboldür deniz sembolü.

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada at bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Deniz
Puanlama
5

4 Yorum to “Rüyada Deniz”

 1. serpil

  Merhaba sude hanim 🙂 ruyamda kocamla tatile gidiyoruz. Gittigimiz yerin denizi cok temiz ve cok fazla balik var denizde bunun anlami nedir acaba ?
  Tesekkur ederim 🙂

 2. Sude Ketenci

  Deniz görmek çok iyidir ferahlığı simgeler 🙂

 3. hacer

  Ruyamda bole cok bulanik bi denizin icindeyim herkes beni kurtarmaya calisiyo fakat kurtaramiyo en sonunda kendi cabamla kurtuluyorum

 4. Sude Ketenci

  Deniz rüyaları ferahlığı simgeler. Bulanıkta olsa güzel günlere işaret eder.

Yorum Yaz