1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada deprem görmek

Rüyada Deprem Görmek

 

Rüyada Deprem Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Deprem sözlük anlamı zelzele veya yer sarsıntısıdır. Beklenmedik bir anda yer kabuğunda meydana gelen enerji sonucunda ortaya çıkan sismik dalgalar ve bu sismik dalgaların yeryüzünü sallaması olayına deprem denir.

Rüyada deprem görmek, iyi olmayan durumlara yorumlanır. Bebek bekleyen kişinin bebeğini kaybetmesine delalet eder. Rüyada deprem görmek, mekan, coğrafya ve yer değişikliği manalarına da gelir. Rüyada deprem, nerede gerçekleşiyorsa orada kötü şeylerin olacağına işaret eder.

Rüyada depremde hem ölü hem yaşayan görmek, viral hastalıklara ve siyasi yöneticilerin o bölgeye geleceğine işaret eder.

Rüyada deprem olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin hayatında oluşacak tazelenmeye ve yeniliklere de yorum edilmektedir. Bu rüya kişiye değişiklik yapması gerektiğini gösterir.

Rüyada deprem, bazı yorumculara göre yol olarak tabir edilir, bazı yorumculara göre de uluslar arası savaşlara tabir edilir.

Rüyada deprem olduğunu görmek, bazı yorumculara göre hayırlı şeylere yorumlanmaz. Bu rüya kedere ve üzüntüye, hayallerin yıkılması gibi kötü olaylara yorum edilir. Ayrıca rüyada deprem olduğunu görmek mesleki yaşamda güçlüklere işaret eder.

Rüyada evlerin yıkılması, ülkede meydana gelecek pahalılığa delalet eder. Ancak kendi evinin yıkıldığını görmek, ölüm olarak yorum edilir.

Rüyada depremde sağ kalmak, kötüye yorumlanır. Bu rüyada herkes ölmüş fakat kendisi sağ kalmış ise o kişinin de dünyada ki zamanının dolduğuna yorum edilir.

Rüyada yerin sarsılması, iyiye yorum edilir. Bu rüyayı gören kimsenin şansı açılır aynı zamanda iş yerindeki kazancı ve kısmeti artar. Ancak rüyada yerin sarsılarak çökmesi, kötüye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse artık dini vazifelerini yerine getirmiyor demektir. Ayrıca rüyada sarsıntı ile çökme beklenmeyen hayret verici olaylara ve kuraklığa işaret eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada arı görmek ne demek?

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Deprem Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz