1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada deprem olduğunu görmek

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

 

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada deprem olduğunu görmek, genellikle mutlaka değişimle ilgili haberler veren sembollerden bir tanesidir. Deprem rüyaları çift okunan rüyalardandır. Depremle ilgili bir sıkıntı yaşadıktan sonra, bir deprem felaketini yaşayan bir insanın gördüğü deprem rüyaları varsa elbette biraz bilinçaltıyla ilgilidir. Depremle ilgili rüyalar, doğa olayları ile ilgili rüyalar, dönüşümle ilgili değişimle ilgili rüyalardandır. Örneğin depremde evin yıkıldığını görmek, bir düzenin değişeceğine dair bir rüyadır. Yeni bir düzen ortaya çıkacaktır. Bir takım mücadeleler, sıkıntılar geçirecektir. Rüyada deprem yaşadığını görmek, sarsıntı geçirdiğini, mevcut durumunun sarsıldığını, mevcut durumunun değişeceğine dair bir semboldür. Bu şekilde yorumlanabilir. Rüyalarda bizim haberci rüya dediğimiz rüyalardandır. Ama burada önemli olan zihinsel anlamda bir endişenin seslendirilmesi olarak yorumlanır. Yani deprem haberlerini seyrettikten sonra gördüğümüz bir deprem rüyası, bilinçaltıyla ilgili bir korkuyu tetikleyen bir rüya olabilir. Bunu doğru ve düzgün değerlendirmekte fayda vardır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada kedi ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Deprem Olduğunu Görmek
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz