1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada diş dökülmesi

Rüyada Diş Dökülmesi

 

Rüyada Diş Dökülmesi Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada diş dökülmesi görmek, hayatın yeni farklarını yeni şekilde almak anlamını ifade etmektedir. Ayrıca rüyada diş çekilmesi de bu yoruma uymaktadır. Sizin dişlerinizin kendi dişlerinizin döküldüğünü veya kendi dişlerinizi çektirdiğinizi görmek, sıkıntıları ortadan kaldırdığınızı işaret eder. Aynı zamanda sıkıntıların gitgide daha çok yumuşadığını haber vermektedir. Çünkü dişleriniz çekildiği zaman dişlerinizin tamamının döküldüğü düşünün ne yaparsınız; mümkün olduğu kadar yumuşak olan şeylerin tadına bakarsınız işte hayat size burada bir çok güzel işaret verir. Yumuşak olmanızı tavsiye eder. Bu nedenle biraz sert yapılı insanlar eğer rüyada diş dökülmesi yada diş çekilmesi görürler ise onların birazcık daha yumuşamaları, biraz daha mümkün olduğu kadar insanlara daha anlayışlı bakmalarını sembolize etmektedir.

Rüyada diş çekilmesi, yaşantınızdan yeni zevkler alabileceğinize işaret eder. Ayrıca yakın zamanda değişik ve gitmediğiniz yerlere gidip her anlamda farklı zevkler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada dişlerin dökülmesi, uzun bir zamandır uzun bir süredir yaşadığınız hayattaki sıkıntılardan kurtulacağınıza ve bu sıkıntıların hafifleyeceğine işaret eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada silah görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Diş Dökülmesi
Puanlama
5

Etiketler: ,

2 Yorum to “Rüyada Diş Dökülmesi”

  1. Aysel

    Rüyamda bir dişim düşüyordu küçük aslında diş ama ağzımdan çıkınca çok büyüktü ve ağzımın içinde çok büyük bi boşluk oluşmuştu çok ağladım rüyamda bu Nedemek yorumlar mısınız acaba

  2. ramazan

    Rüyamda tek yumrukta dişlerim dökülmüştü.

Yorum Yaz