1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada döşek görmek

Rüyada Döşek Görmek

 

Rüyada Döşek Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada döşek görmek, evli iseniz eşinize işaret eder ve bu şekilde yorumlanır. Rüyada döşek görmek, evrensel olarak hanımla deyim edilir. Rüyada bir kimsenin düşlerinde döşeğini pazara götürüp sattığını görmesi; o kimsenin hanımından boşanacağına, şayet hanımı hasta kişi ise öleceğine, tek bireyin düşlerinde döşeğinin üstünde vahşi tek hayvan görmesi; fesat tek kimsenin rüya sahibinin hanımı ile ilgili hainlik ve kasıtta bulunacağına yorumlanır.

Rüyada tek kimsenin düşlerinde döşeğinin narin meydana geldiğini görmesi; o kimsenin eşinin itaatli ve ağırbaşlı tek kimse olduğuna, döşeğin genişliği, bayanın güzelliğine, döşeğin yepyeni olması, bayanın gençliğine, tazeliğine ya da harika huylu meydana gelmesine işaret eder. Rüyada yün, kıl ya da pamuktan tek döşek görülmesi; bayanın hünerli ve zengin olacağına, rüyada atlas tek kumaştan inşa edilmiş tek döşek görülmesi, bayanın tek sürü şehvetli olacağına, döşeğin beyaz olması; bayanın dini bakımdan dayanıklı meydana gelmesine , döşeğin kara olduğunun görülmesi; eşinden razı olmadığına, rüyada döşeğin rengini yeşil görmek; ev yaşamının düzgün tek biçimde yürüdüğüne işaret halinde deyim olunur.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada çit görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Döşek Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz