Rüyada Dua Etmek

rüyada dua etmek

Rüyada Dua Etmek

 

Rüyada Dua Etmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada dua etmek, güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyada dua etmek, kişinin ettiği duaların kabul olacağına, dilek ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır. Aynı zaman da rüyada dua, kişinin ne kadar temiz kalpli olduğunu ve ne kadar inançlı biri olduğuna da yorumlanmaktadır.

Rüyada dua etmek, dine daha çok yönelme isteğinin bir yansıması olabilir bu rüya. Bunun yanında mutluluğun, başarının ve bu yoldaki adımların simgesi gibidir. Kişi evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ya da işinde terfi edebilir. Rüyada dua etmek kısaca bütün isteklerinden yana dualarının kabul olacağının bir göstergesi olarak sayılabilir.

Rüyada cami görmek, önemli ve hayırlı rüyalar olarak gösterilir. Cami İslam’ın önemli bir sembolüdür. Ve Allah’ın evi olarak kabul edilir. Böyle rüyalarda çok yorumcu tarafından kişinin dualarının ya da tövbelerinin Allah tarafından kabul göreceği şeklinde değerlendirilir. Kişi tövbe ediyor ise tövbesi kabul olabilir, dua ediyor ise istekleri gerçekleşecek anlamları taşır. Her açıdan hayra ve güzele yorumlanacak bir rüyadır.

Rüyada dua ederken tespih çekmesi önemli bir ayrıntıdır. Bu rüyada çekilen tespih sizin uzun süredir çektiğiniz sıkıntıların uzun süredir verdiğiniz mücadelelerin bir işareti gibidir. Uzun süredir üstünüzde bulunan sıkıntılar endişeler gidecek demektir. Rüyada tespih çekmek, artık sizi feraha geçirecek zamanların geldiğinin bir işaretidir. Maddi manevi bütün konularda aydınlanacaksınız. Borç silmek gibi durumlar var ise kurtulacaksınız demektir. Ayrıca maddi konularda çekilen sıkıntılar bitecek demektir. Her anlamda güzel ve hayırlı bir rüyadır rüyada tespih çekmek.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada çiçek görmek bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Dua Etmek
Puanlama
4

4 thoughts on “Rüyada Dua Etmek

  1. rüyamda hep dua ediyordum uyuyordum. sonra tekrar uyanıyodum tekrar dua ediyodum bu hep böle sürüyodu rüya içinde rüya gibi çok korktum 🙁 🙁

    1. bu tür rüyalar diğer alemlerin karıştığı korkutma amacı taşıyan rüyalardır. Böle durumlarda bol bol dua okuyun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir