1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada düğün görmek

Rüyada Düğün Görmek

 

Rüyada Düğün Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada düğün görmek, güzeldir iyiye yormak gerekmektedir. Düğün, insanların birlikte eğlenip ve mutlu oldukları bir organizasyon şeklidir. Bu nedenle rüyada düğün görmek iyiye yorumlanır. Fakat düğün rüyalarında önem taşıyan ayrıntılar, örneğin kimler vardır düğünde, rüyanızdaki düğün nasıl bir yerdedir, düğünde ne şekilde bulunduğunuz önemlidir. Bu durum rüyanızın olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonuçlanmasını ortaya çıkarır.

Rüyada düğün görmek ve bu düğünde yemek yemek ya da yemek vermek, güzeldir. Fakat rüyadaki düğün yemeğinde ayrıntılar önemlidir. Yemeğin güzel olması, tatlı olması ya da taze yemeklerin olması, her zaman için sevince, berekete, hayra yorum edilir. Ancak yemekte bozukluk var ise, acı ya da ekşi ise, bayat ise bunlar rüyanın olumsuz anlam doğurmasına neden olur.

Rüyada düğün görmek ve bu düğünde gelin görmek, rüya sahibin hayatında özlediği bazı özlemlere kavuşamamasının onda yarattığı etkileri gösterir. Bunun yanı sıra bir takım isteklerine kavuşması için artık zaman olduğunu gösterir. Yaşamında istediği değişimi, gelişimi başlatmak için adım atması gerektiğinin bir işaretidir aslında. Normalde neşeli, sonucu mutluluk olacak güzel bir rüyadır. Ancak kişiye gerekli adımları atması için de bir uyarı niteliğindedir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada güvercin görmek bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Düğün Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz