1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada ebe görmek

 

 Rüyada Ebe Görmek

Rüyada Ebe Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada ebe görmek hayır ile yorumlanır. İyiliksever, eli açık ve mert bir kimsenin habercisidir. Rüyada ebe görmek, evine ebe gelmek hayırsever birinden iyilik görmeye işaret eder.

Rüyada ebe görmek, eve ebe çağırmak eli açık ve iyiliksever birinden yardım istemeye, çağrılan ebe haneye gelirse bu amacın gerçekleşmesine işaret eder.

Ebe ile arkadaş olmak kocaman bir zatla yakınlık kurmaya, ebeyle bozuşmak mühim bir kimseyle aralarının açılmasına, güler yüzlü ve sempatik ebe salih ve eli açık bir kimseden yardım ve ihsana nail olmanın habercisidir

Ebenin çocuğu zorla doğurtması bazen şehirlerin ve kalelerin fethine, sert duvar ve kent içerisinde olup bitenlerden bilgi verici iyilik sahibi soylu bir kimseye delalet eder.

Rüyada ebenin kolaylıkla bir çocuk doğurtması arınmak, rahata çıkmak olarak yorumlanır. Şayet doğumu yaptıran ebe pis ve çirkinse sıkıntılar ek olarak önemli bir hal alır. Rüyada ebe görmek, güzel bir ebe görmek , rüya sahibinin bir kızı olacağına ihtiyar ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin bir sürü akıllı evlatlara sahip olacağına işarettir.

Rüyada ebe görmek, ebenin sizi iyileştiremediğini görmek bir sürü güvendiğiniz kişilerin derdinize deva olmak ile ilgili yeteri kadar kalamayacaklarının işaretidir, bu şekilde bir vaziyette insanlara bel bağlantı kurmak mahaline bizzat deneyimlerinizden faydalanabilmeyi öğrenmelisiniz.

Rüyada ebenin bir hastaya yetişemediğini görmek çözüm sürecinde kullanılan otomobil ve gereçlerin eksik olduğunun habercisidir. Rüyada ebenin bir hastayı iyi edip ailesini de bir sürü mutlu ettiğini görmek beklediğiniz desteğin geleceğine ve sizi serinletecek bazı gelişmelerin olacağına delalettir. Rüyada ebe görmek, ebelerin bir araya geldiğini ve bir toluluk şeklinde yürüdüğünü görmek ailenizde sıhhat ile ilgili berbat bir aşama yaşanacağına şayet hastalıkların her birinin devası olacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ebegümeci görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ebe Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz