1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada ebemkuşağı görmek

 Rüyada Ebem Kuşağını Görmek

Rüyada Ebem Kuşağını Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada ebem kuşağını görmek, tuttuğunu görmek , heyecanlı vakalarla deyim olunur . Rüyada ebem kuşağı görmek, bu kuşağı sarı renkte görmek o koltuk vatandaşlarına rahatsızlık geleceğine , kırmızı görmek savaşa ve bellek bozukluğuna , yeşil renkte görmek , ucuzluk ve nimete delalet eder .

Cabir’ül – Mağribi’ye göre; gökte kırmızı çizgi benzeri bir birşey görmek , o yerin hükümet büyüğünün güçlü oluşuna; bu çizgiyi siyah görmek , bunun aksine deyim olunur . Rüyada ebem kuşağı görmek, yerden çıkıp ağır ağır semana civarı uzanan bir nesil görmek , o koltuk halkı aralarında bir vakanın meydana geleceğine , bu renkler kaybolursa , o vakanın tesiri olmayacağına delalet eder .

Rüyada ebem kuşağını parlak görmek , iyi ve hayırlı , karanlık görmek fenadır . Bir yabancı söylentiye yönelik de: Rüyada ebem kuşağını görmek , korkudan güvenilir olmaya işarettir .

Rüyada ebem kuşağının koyu kan kırmızı benzeri meydana geldiğini görmek , o yılda kan akmasına işarettir ve rüya sahibinin yaralanmasından korkulur .

Ebem kuşağını beyaz parlayan bir çizgi benzeri görmek geleceğinizin temiz ve parlak olacağına delalet eder . Rüyada ebem kuşağını şeritler halinde değil de anlaşılmaz karışık görmek birbiri ardına bir sürü badireler atlatacağınıza şayet sonunun harika olacağı halinde rüya tabiri yapılır .

Bazı tabirciler , rüyada ebem kuşağını sağ aracılığıyla görmek , hayra sol aracılığıyla görmek de , ucuzluğa ve bolluğa işarettir , dediler . Şayet ebem kuşağını hem bir sağ ve hem bir de sol tarafında görürse , fakirler amaçlı ucuzluğa ve bolluğa zenginler amaçlı de , sıkıntının gitmesine işarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada Hz. Ebu Bekir görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ebem Kuşağını Görmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Ebem Kuşağını Görmek”

  1. naz

    Ebem kusagi gok kusagi degil mi ya 🙂 bende ruyamda 3 rengi olan bi gokkusagi gordum yani ebem kusagi 🙂 mavi kirmizi bide yesil renklerdi

Yorum Yaz