1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

rüyada Ebucehil görmek

 Rüyada Ebucehil Görmek

Rüyada Ebucehil Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada Ebucehil görmek, diğer adı acıhıyar, acıdüvelek, yabanhıyarı, eşekhıyarı ya da acı kavun meydana gelen rüyada ebucehil karpuzunu rüyada görmek hüzün ve kedere; korkak, çığırtkan ve berbat huylu kimseye delalet eder.

Rüyada bu karpuzdan yiyecek korktuğunuzun başınıza geleceğine ve yaşayacağınız vakalar sebebinden ağzınızın tadının kaçacağı halinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada ebucehil görmek , karpuzu ile basur rehabilitasyonu yaptığınızı gördüyseniz yaralarınızın iyileşmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada ebucehil görmek, ebucehil karpuzu ile sinüziti temkinli tek biçimde tedavi ettiğinizi gördüyseniz ilacın faydasını göreceksiniz halinde yorumlanır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada erkek bebek görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ebucehil Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz