1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

rüyada ecel görmek

Rüyada Ecel Görmek

Rüyada Ecel Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada ecel görmek, bireyin bizzat ecelini görmesi bireyin geçerliliği uzunca olacak ve hayatı mana kazanacak halinde yorumlanır.

Rüyada ecel görmek, ecelin geldiğini ve ölümü seçtiğinizi görmenin rüya tabiri mukassi bir dönemden geçtiğiniz fakat kendinizi bilerek ve olanları meydana geldiği benzeri kabullenerek bunların üstesinden geleceksiniz şeklindedir.

Rüyada ecel görmek,vefat meleği ile alakalı konuştuğunuzu gördüyseniz ve kimin eceli ile alakalı konuşulduğunu anlamadıysanız yakınlarınızdan ömrünün az olmasını beklediğiniz birinin ömrünün uzayacağı şeklide rüya yorumu yapılır.

Rüyada ecelinizin tarihini gördüyseniz ölümle alakalı fikir ve korkularınızın bu sıralar yoğunlaştığına işaret eder.

Rüyada ihtiyar birine ecelin geldiğinin görünmesi o bireyin ecelinin yakın olduğunun bir işareti olabilmektedir fakat bu kişi anneniz babanız benzeri bir sürü yakın biri ise onların ölümünden kaygı düşündüğünüzün bir çeşit suçluluk hissi ile onlara süre ayırmadığınız göstergesidir. Rüyada ecel görmek, hayattayken sevdiklerinize daha çok süre ayırmanızda yarar vardır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ecnebi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ecel Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz