1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada ecnebi görmek

 Rüyada Ecnebi Görmek

 Rüyada Ecnebi Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada ecnebi görmek, başka milletten ,  bir başka dille konuşan kimseler görmek ,  birden çok biçimde yorumlanır: Yolculuk ,  görev ,  ücret ,  ödül ve mal  olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada ecnebi görmek, bir yabancıya sokak gösterdiğini ve onla beraber işaretle anlaştığını gören ,  uzunca bir yolculuğa çıkar .  Bir başka ile beraber bir dükkandan alış veriş ettiğini gören ,  bir yakınından ödül alır .  Bir yabancının gümrük işleriyle ilgilendiğini gören ,  bir memuriyete atanır ya da bir işe girer .

Bir başka söylentiye yönelik de: Rüyada ecnebi görmek, bir başka milletten meydana gelen bir kimseyi görmek yolculuğa işarettir .  Bazen de bu rüya onun dine rahatlıkla bir ücret geçmesine işarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ecüş görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ecnebi Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz