1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ecüş görmek

 

 Rüyada Ecüş Görmek

Rüyada Ecüş Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada ecüş görmek, çarpık üyeli bir tanesini yahut eğri büğrü bir şeyi görmek fitne ve kaosa, vatandaşları sıkıntıya sokacak fikir , fikir davranışlara delalet eder.

Rüyada ecüş görmek, ecüş bücüş bir çocuk görmek inşa etmek dilediğiniz işin sonucundan bir sürü kuşku duyacağınızın habercisidir. Bu kendine emniyetsizlik o ifade edilecek işin artık bir sürü olgunlaşmadığının işaretidir.

Rüyada ecüş görmek, ecüş bücüş bir insanla tiksinerek konuştuğunuzu görmeniz vatandaşları harici görünüşleriyle yargıladığınızın bundan kaçınmanız gerektiğinin göstergesidir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada eczacı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ecüş Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz