1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada eczane görmek

Rüyada Eczane Görmek

 

Rüyada Eczane Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada eczane görmek, sağlığınız ile alakalı bir durumdur. Hastalığınız var ise iyileşeceksiniz yok ise uzun bir süre daha hastalanmayacaksınız anlamı taşır ve buna yorumlanır.

Rüyada bir eczaneye girip,  ilaç almak erkekler amaçlı hata suçlamaya uğrayacak demektir.  Çocuk bir kadın amaçlı,  başka erkeklerle arkadaşlık faktörün zarar veren olduğuna,  ek olarak ihtiyar bayanlar amaçlı hafif bir rahatsızlıktan ek olarak sonra sıkı olacağına işarettir.  Ek Olarak ihtiyar bayanlar amaçlı sağlığın hafif hastalıklardan ek olarak sonra düzeleceğine yorulur.

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda kritik farklılıklar olacak demektir.  Eczane ve eczacının vaziyetine yönelik yorum yapılır .  İlaçlarla dolu bu biçimde bir yere girmek maceraya atılmak olarak da yorumlanır..

Salimi’ye göre: Rüyada eczane görmek sıhhatle alakalı bir vaziyet ile yorumlanır.  Rüyada bir eczaneye girerek oradan ilaç aldığını görmek,  hastanızın iyileşeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek,  hastalığın devam edeceğine delalet eder. Rüyada bir eczaneye girdiğinde eczacının orada olmadığını görmek,  hastanızın ağırlaşacağına işaret eder ayrıca  eczanenin kapalı olduğunu görmeniz,  hastanızın öleceğine,  ilacı inşa etmek amaçlı eczacının de sizinle beraber evinize geldiğini görmek,  hastanızın iyileşeceğine işaret eder.  Bir başka söylentiye yönelik de: eczane görmek,  ilaç alma hali olmuş ise,  sıhhat,  sıhhat ve afiyete işarettir demişlerdir.

Eczanede ilaç mahaline kitap görmek kitabevine,  ilim neşreden kuruluşlara delalet eder .

Rüyada eczanede doktora kontrol olduğunuzu görmek bünyenizin psikolojinizin berbat vaziyette olmasından ötürü zayıflayacağının habercisidir.

Rüyada eczanede tansiyon ölçtürmek, kırgınlıklarınızın, yorgunluklarınızın ve aile sorunlarınızın dengenizi bozacağı halinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada eczanede zoka olmak hastalığınıza bir sürü pratik bir biçimde şifa bulacağınız,  ilaç veya terapi veya fizik iyileştirme benzeri bir yolun netice vereceğinin işaretidir.

Rüyada eczane dolaplarında ilaç mahaline şekerler meydana geldiğini görmek hastalığınızın nedeninin tamamıyla ruhsal olduğuna bunun amaçlı gerekirse bir psikolog veya psikiyatra gitmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyanızda eczacı olduğunuzu görmek bizzat hastalığınıza şifa bulduğunuz yolu başka insanlara da anlatarak onların da sağlıklarına kavuşmalarını sağlayacaksınız halinde yorumlanır.

Rüyada eczane açmak,  kalbinizin yüreğinizi iyilik yapacağını temin edecek biçimde temizleneceğinin ve mutluluğunuz amaçlı destek inşa etmeye gücünüz olacağına işaret eder.
Rüyada bir eczanenin önünde beklediğinizi görmek, bir yakınınızın sıhhati amaçlı kaygı duyacağınıza ve ona destek edebilmek amaçlı her zaman teyakkuzda olacağınıza işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ekmek görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Eczane Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz