1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada eğlence görmek

Rüyada Eğlence Görmek

 

Rüyada Eğlence Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada eğlence görmek , rüya sahibinin nafile işler peşinde koştuğuna, tek sürü kocaman ve ulaşılmaz hayaller kurduğuna, olanaksız durumda olan işlerin peşinde koştuğuna ve bu sebeple de tek bir sürü kez düş kırıklığı yaşadığına işaret eder. Düşü gören bireyin ,  acı acıyı keser felsefesiyle yaşadığına, ancak bu fikrin kendisine daha çok kayıp verdiğine, bu sebeple de içerisine düştüğü buhranın gittikçe arttığına işaret eder. Rüyada eğlence görmek , tam aksi manaya gelir ve düşü gören bireyin üzüleceği halinde tabir edilir.

Rüyada Eğlendiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini görmek , kocaman sorun , dert ve sorun yaşamaya, berbat ve kolay değil günler yaşamaya, ruhsal olarak kendini berbat hissedip, çöküntüye girmeye, haneden çıkmaz olmaya ve tek süre insanlarla iletişimi, yaşamla da bağını koparmaya işaret eder.

Rüyada Eğlence Yeri Görmek

Rüyada eğlence yeri görmek , hayat işlerine dalmaya, uydurma ve hata işlerden yardım ummaya, vefasız kişilerden hayır beklemeye, bitiminde da hüsrana uğramaya işaret eder. Rüya sahibinin tabir yerindeyse aklının 5 karış havada olduğuna ve bu sebeple uçarı hükümler aldığına tabir edilir.

Rüyada Eğlence Mekânı Görmek

Rüyada eğlence mekânı görmek , rüya sahibinin etrafındaki kişilerin kendisine hiç benzemeyen, hileli ve fesat işler peşinde durumda olan , bir başkasının hakkına göz diken ve kendisine de kötülük etmek peşinde durumda olan bireyler olduğuna işaret eder.

Rüyada Dans Görmek

Rüyada dans görmek , düş dünyasında hayatını sürdüren , olmayacak şeylere gönül bağlayan ve gerçekleşmesi olası olmayan işlerin peşinde koşan, olanaksız aşkların yöntemini tutan tek kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Dans Etmek

Rüyasında dans ettiğini gören bireyin hayallerinin gerçekleşmeyeceği, tasarılarının , programlarının, projelerinin ve fikirlerinin tutmayacağı, talihinin ve kısmetinin kapanacağı, uğursuzluklarının peşini bırakmayacağı manasına gelir ve hayırlı tek rüya meydana gelmediği halinde yorum yapılır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Eğlence Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz