1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada el aynası görmek

Rüyada El Aynası Görmek

 

Rüyada El Aynası Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada el aynası görmek, genellikle hileye aldatmaya yorumlanır. Rüyada el aynası görmek, sizden birşeyler gizledndiğine saklandığına işaret eder.

Rüyada el aynasıyla yüzünüzü incelediğinizi görmek,  yalancı fakat tek sürü akıllı tek arkadaşınızın oyununa geleceğinize,  etrafınızdaki vatandaşlar aracılığıyla aldatılacağınıza ve onların her hakikati sizden sakladıklarına,  oyalanarak bu suretle tek takım ticari zarara uğradığınıza delalet eder.

El aynası kelimesinin rüya tabiri farklılık etmiş olduğunuz üzere az ve öz anlatılmıştır.  Fakat rüya tabirlerinde unutmamanız gerekli olan en mühim nitelik rüyanızda görmüş olduğunuz öbür nesne ve eylemlerin izahlarına bakmak bunların tamamını tek araya getirerek mana vermektir.
Dikkat etmeniz gerekli olan farklı mühim tek husus ise rüyanızı tek tüm olarak görüp ona yönelik değerlendirmeye çalışmanız gerekiyor.  Rüyalar her süre sizlere ilerisi amaçlı bilgi sunmak amaçlı olmayabilir,  gündelik hayatınızda üst kısmına düşündüğünüz konular ile alakalı rüyalar görmeniz doğaldır.  Baze ise rüyalar tek sürü karma karışık ve mana sunmak tek o civarı güçtür.  Bu vaziyetlerde tabirlerden yararlandığınızda ve açıklarken uyarı etmeniz gerekli olan husus iyimser olarak anlatmak olmalıdır.
Bir düşü deyim etmek,  anlatmak ciddi anlamda kolay değildir.  Fakat bilmelisiniz ki burdaki bilgilendirmeler yıllarca biriktirilmiş verilerin ve tecrübelerin mahsulüdür.
Rüyanızda anne nesne olarak el aynası görmüş olabilirsiniz ama kesinlikle öbür neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı tek tüm olarak anlamlandırmaya çalışınız.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada eczane görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada El Aynası Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz