1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada el öpmek

Rüyada El Öpmek

 

Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada el öpmek hayra işarettir, her şeyde bereket olacağına ve rüya sahibini evlat sahibi olacağına, bütün evlatlarının da bizzat amaçlı bir sürü hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada el öpmek hem de itibar görmeye işaret eder. Bir kimse düşlerinde hiç tanımadığı ve bundan önce hiç görmediği birinin elini öperse bu onun etrafında daima sıkı anıldığının, sevildiğinin ve hürmet gördüğünün işaretidir. Bir kimse düşlerinde can vermiş birinin elini öperse eğer her biri aracılığıyla sevildiğinin ve hürmet gördüğünün işaretidir. Bu kişiye her biri bir sürü güvenir ve her yaptığı işi onay eder ve onu destekler.

Rüyada Annenin Ve Babanın Elini Öpmek

Bir kimse düşlerinde anne ve babasının elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin anne ve babasına durumda olan düşkünlüğüne ve aile yaşamına verdiği değere işaret eder.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Bir kimse düşlerinde eşinin elini öptüğünü görürse eğer bu, rüya sahibinin aile içerisinde yaşayacağı huzura ve saadete işaret eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilisinin elini öptüğünü görmek , sevgiliye karşın durumda olan hassasiyeti ve düşkünlüğü gösterir. Düşlerinde sevgilisinin elini öptüğünü gören birey sevgilisine bir sürü düşkündür onu safiyane duygularla seviyor demektir.

Rüyada Gözlerinden Öpülmek

Rüyasında birinin kendisinin gözlerini öptüğünü gören birey hayırlı kısmetlerle karşılaşır. Rüya sahibi eğer bekârsa istediği hakikat aşkı bulacak ve onla beraber sevinçli bir aile kuracak demektir.

Rüyada Bir Kimseyi Yanağından Öpmek

Rüyada birisini yanağından öpmek rızık ve para manasına gelir . Rüya sahibinin hasılatı demektir.

Rüyada Birinin Dudağını Öpmek

Rüyada bir tanesini dudağından öpmek bir kişiden gelir parasal ya da içsel desteğe işaret ederken hem de bireyin rızkı ve hasılatı demektir. Rüyada bir tanesini kocaman bir tutkuyla öpmek o kişiden destek geleceğine işaret eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada El Öpmek
Puanlama
5

Yorum Yaz