1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada erkek bebek görmek

 Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada erkek bebek görmek, harika bir bilgi almaya delalet eder. Rüyada erkek bebek görmek, harika yüzlü bebek ise işlerinizin yolunda gitmesine berbat ve pis bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir

Rüyada kız bebek görmek, meydana geldiği takdirde adam bebeğiniz varmış benzeri görüyorsanız ataerkil bir aile yapısında erkelere daha bir sürü ehemmiyet veriyorsunuz demektir . Kız çocuklarınızın gerçek yetişmesi amaçlı şuur altınıza yerleşmiş durumda olan bu düşünceden kendinize bir bir sürü kez anımsadarak ve kız bebek veyahut çocuğunuza karşın davranışlarınızı muayene ederek kurtulmalısınız .

Rüyada erkek bebek görmek, erkek bebek doğurmayı beklerken kız bebek doğurduğunuzu görüp bu hale üzülüyorsanız şayet kadınsanız çevrenizde adam evlat talep eden fertlerin baskısı altında kalmışsınız siz de samimi içe adam bebek arzu ediyorsunuz demektir . Şayet bu hale seviniyorsanız sizlere ilerde dost olup yalnızlığınızı alacak bir çocuktan diğer bir kız kardeş beklentisi içindesiniz demektir . Kız çocuğunuza bu civarı önemli bir sorumluluğu yüklemekten kaçınmalısınız .

Rüyada erkek bebeğin yürüdüğünü ve sizlere gerçek geldiğini görüyorsanız bebeğiniz varsa sıhhatli bir biçimde büyüyeceğine işaret eder şayet bebeğiniz yoksa bir iş kurduysanız veyahut yepyeni bir işe geçtiyseniz o süre da bu yepyeni bulunduğunuz yerde başarıyı sıhhatli bir biçimde az bir emekleme safhası bitiminde elde edeceksiniz halinde yorumlanır .

Rüyada yalnızca erkek bebeklerin meydana geldiği bir yerde olduğunuzu görmek kadın amaçlı üstünüzde ataerkil baskının bir sürü meydana geldiğini ve bundan arınmak amaçlı bizzat kendinizi eğitmesi gerektiğini , adam amaçlı ise çevrenindeki kadınları ve onların düşüncelerini yok saydığını ve yepyeni iştirak eden nesillere de bunu aktardığının göstergesidir .

Ebu Sait El Vaiz’e göre; Bir erkeğin rüyada erkek bebek görmesi, doğurduğunu görmesi , kendisine uyumlu olmayan bir zor yük altına gireceğine , daha sonra kurtulup düşmanına kudretli geleceğine delalet eder . Bir görüşe yönelik de , bu rüya fena huylu bir eşten kurtulmaya delalet eder . Bir bayanın hamile olmaksızın adam bebek doğurduğunu görmesi , kocasının zengin olacağını gösterir .

Caferi Sadık’a göre: Bir kadın rüyada erkek bebek doğurduğunu ve çocuğun anında konuştuğunu görse , hayat ve ahirette selamete erer .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ecel görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Erkek Bebek Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz