1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada et görmek

Rüyada Et Görmek

 

Rüyada Et Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada et görmek, hayra, menfaate ve iyiye yorumlanır. Rüyada et görmek, kesimine, şekline, cinsine göre farklı anlamlar gelmektedir ve yorumlanmaktadır.

Rüyada eti pişmiş et görmek veya onu yiyecek kolaylıkla ele geçirilen hayır ve menfaate delalettir. Rüyada Eti kızarttığını veya kebap yaptığını görmek kendisinin veya bir yakınının hastalanmasına işarettir. Rüyada kasaptan et almak haneye götürmediğini görmek hastalıktan ardından şifaya, kasapttan aldığı eti haneye getirip, onu afiyetle yiyecek güzel nimetlerle rızıklanmaya. Rüyada etin parçalanarak dağıtıldığını görmek , varlıklı birinin vefatıyla beraber malının vereseler aracılığıyla taksim semti edilmesine işaret eder.

Pişmemiş et yerme ve üzüntüye, Sığır eti sıhhate ve ucuzluğa; at, arslan ve kaplan eti haysiyet ve yüceliğe, katır eti rahatsızlık ve kavga , deve eti düşman malına, devekuşu eti kır ve ormanlık yerlerden rızka, kaz ve ördek eti eşya ve nimete, ceren eti güzel bir bayanın malına, kümes hayvanlarının eti refah ve mala, kuş etleri gaddar kişilerin malına, fil eti kocaman bir kimseden az bir mala, Et dilimleri rızka veya gizlenen şeyin açığa çıkmasına, Üstünde et parçalanan kütük, vatandaşları biribirine düşüren berbat niyetli birine,

Rüyada terbiye edilmiş veya kıyma inşa edilmiş et bekar amaçlı eşe, kadın amaçlı adam çocuğa, diğerleri amaçlı kazançlı ve karlı bir ortaklığa, et yemeği afiyet ve güzel geçime, her tür etli yiyecek fukara amaçlı zenginliğe, hali güzel olanlar amaçlı ilme, yararlı rızka ve sevince işaret eder. Rüyada et yemek , birçok de hayırlı sayılmaz. İnsan eti yiyecek bir sürü kötü bir dedikodu, koyun eti rahatsızlığı veya yıkımı , kuş eti yiyenin ise muradının olacağına işarettir. Rüyada et yemek , iyiye yorulmaz. Bilhassa çiğ et hep kötüye yorumlanır. Bir kasapta asılı duran etler etrafı de ilgilendiren meseledir .İnsan eti dedikodu olacağını bildirir. Düşlerinde bir kasaptan et meydan kimsenin sıhhati bozulacak demektir. Koyun eti sağlığın bozulacağını ve berbat olayların habercisidir.

Kuş eti yiyecek isteklerin olacağına işaret eder. Kokmuş et bir sürü berbat sayılır. Et yemekleri yiyecek getirin helal olmadığının işaretidir.

Rüyada çiğ et görmek , iş yaşamında bazı meselelerle karşılaşacağınız manasına gelir. Pişirilmiş et, sizin hedeflerinize başkalarının ulaşacağına işarettir. Rüyada çiğ et görmek, rahatsızlık, sorun, üzüntüdür. Et kokmuş ise daha berbat sayılır. Rüyada et görmek, eger pismis ise, mala isarettir. Rüyada çig et görmek, agn, hastalik ve izdiraplara isarettir.

Rüyada kasaptan et almak, musibet ve eleme isarettir. Kıtır et ölüme ve giybet etmeye de isarettir. Rüyada bir insanin etini görmek, gıybet ettiğine işaret eder. Rüyada kendisinin vücüdunun etini yedigini gören kimse, kendisinin kazançlidan ve elinin emegiyle ortaya getirdigi seyden koltuk . Bir kadin diger kadinin etini yedigini görse, bu kişi diğer bayanlara sevindirici tavırlar takınır. Rüyada kendisinin etini yedigini gören, zina yapar. Rüyada yılan eti görmek düsman tarafindan bir mala işarettir. Eger yılan eti pişmiş değil de çiğ ise, onu yiyen kimsenin, düsmaninin giybetine düsmesine isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada çiçek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Et Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz