1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada et pişirmek

Rüyada Et Pişirmek

 

Rüyada Et Pişirmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada et pişirmek, kötü bir nasibiniz olduğuna işaret eder. Rüyada et pişirmek, yakın bir zamanda iyi olmaya bir haber alabilirsiniz olarak yorumlanır. Ayrıca rüyada et pişirmek, pişirdiğiniz etin hangi hayvana ait olduğu ve nasıl pişirdiğinize göre farklı yorumlanır.

Rüyada tek kasaptan et alan kimse hastalanır .  Et kokmuşsa vaziyet hepten berbat sayılır .  Et yemekleri hep yasak karışmış nasip olarak bilinir .  Tek kasapta asılı duran etler etrafı de ilgilendiren meseledir .  Sanılanın aksine et rüyaları hiçte sıkı sayılmaz.  Bilhassa çiğ et hep kötüye yorumlanır .  Rahatsızlık ,  keder ,  sorun ,  hüzün olarak da yorum edilir.  Düşlerinde tek kasaptan et meydan kimse hastalanır .  Et kokmuşsa vaziyet hepten berbat sayılır .

Rüyada etler ağrılara ve hastalıklara ,  et satın almak musibete işaret eder .  Yılan eti ölüme ,  yılan eti yiyecek o et hangi hayvandan ise o hayvanın işaret ettiği kimsenin gıybetini inşa etmeye işaret eder .  Kurutulmuş tuzlanmış koyun etini haneye soktuğunu görmek tek beladan daha sonra geliyor olacak hayra işaret eder .  Semiz et cılız etten hayırlıdır .  Koyun etinin dışarısında tek et görmek kendisinden ümit kesilmiş rızka işaret eder .  Cılız et yoksul kimseye ya da kayıp etmeye işaret eder ,  denilmiştir .  İnce doğranarak tuzlanmış et ,  ölülerin gıybetini inşa etmeye işaret eder .  Tek tabire yönelik tuzlanmış cılız tek et yediğini gören kimsenin malına eksiklik gelir .  Deve eti görmek rüya sahibinin ete dokunmadığı müddetçe iriyarı kuvvetli tek düşmanından eşya kazanmasına işaret eder .

Rüya sahibi ete dokunursa o kişiden tek musibete maruz kalır .  Rüyada et pişirmek, pişirilmiş deve eti yiyecek tek adamın malını yemeğe ve hasta olup iyileşmesine işaret eder .  Tek tabire yönelik ise deve eti yiyecek padişah aracılığıyla eşya kazanmaya işaret eder .  Rüyada İnek eti ,  yorgunluğa işaret eder .  Çünkü inek etini hazmetmek kolay değildir .  İnek etinin sertliğinden ötürü işsizliğe de işaret eder .  İnek etinin kızartılmış meydana geldiğini görmek korkudan güvenilir olmaya işaret eder .  Şayet rüya sahibi kadınsa erkek genç doğurur . Gerçekte ateşe gösterilmiş her yiyecek ,  rüyada kendisinde günah durumda olan rızka işaret eder .  Rüyada öküz eti yediğini gören kimse hâkimin yanına gider .  Semiz bu – zağı eti kısa zaman içerisinde iştirak eden müjdeye işaret eder .  Buradaki müjde buzağının semizliğine yönelik olabilir .  Yabancı tek tabire yönelik ise buzağı eti rızka ,  berekete ve korkudan güvenilir olmaya işaret eder . Rüyada et pişirmek, pişirilmiş inek eti görmek ,  rüya sahibinin Allah’u Tealaya şükretmesini gerektiren tek üstünlüğe nail meydana gelmesine işaret eder .

Rüyada ,  evinde derisi yüzülmüş kızartılmış koyun eti görmek rüya sahibinin tanımadığı insanlarla tanışmasına ve onlara ziyafet vermesine veya kendileriyle mesrur meydana geldiği kardeşler kazanmasına işaret eder .  Şayet derisi yüzülmüş koyun cılız ise bu dostların yoksul olduğuna ve onlardan hiçbir yarar görmemeye işaret eder .  Evinde derisi soyulmuş fakat parçalanmamış koyun görmek ani tek belaya maruz kalmaya işaret eder .  Koyun semiz olursa rüya sahibi ölü tek kimsenin malına varis olabilir .  Koyun cılız olursa varis olmaz .  Tek tabirde ise pişirilmiş koyun eti yorgunluk içerisinde eşya kazanmaya işaret eder .  Et çiğ olursa düşmanlığa işaret eder .  Pişmemiş et hüzün – lere ,  azgınlığa ve husumete işaret eder .  Rüyada çiğ et yiyecek ne olursa olsun şerre alamettir .  Ve sahip meydana geldiği tek şeyin helak meydana gelmesine işaret eder .  Çünkü insan çiğ eti hazmetmeye kuvvet yetiremez .  Bir takım tabirciler ,  çiğ et görüp de yemeyen kimse için şerre ,  yiyen kimse için hayra alamettir ,  derler .  Pişirilmiş et yediğini gören kimsenin malı artar .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada et yemek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Et Pişirmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Et Pişirmek”

  1. salih

    parti vardi gece 🙂 ruyamda 5 6 arkadas toplanmis dag evi gibi bir yerde mangal yapiyorduk kilolarca et vardi nasi yicez bunlari diyorduk 😀

  2. Sude Ketenci

    Et pişirmek kötü bir haber olarak yorumlanır malesef 🙁

Yorum Yaz