1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ev görmek

Rüyada Ev Görmek

 

Rüyada ev görmek, birden fazla anlama sahiptir. Rüyada ev görmek aileye delalet eder. Bir kimse rüyada “evime yeni bir oda ekledim dese”, hasta ise hastalığından kurtulur ve sağlığına kavuşur.

Rüyada ev görmek, bekar kişi için evliliğe işaret eder. Rüyada bir evi sırtına alıp yürüdüğünü gören kimse,bir kadının geçimini üzerine alır. Rüyada evinin altından yapılmış olduğunu görmek, evinde yangın olacağına işaret eder. Küçük bir evden çıktığını görmek, sıkıntılardan kurtulmak demektir.

Bir kimsenin evini demirden yapılmış olduğunu görmesi,hanımıyla beraber uzun ömürlü olmasına ; rüyasında karanlık bir ev görmesi ise, kötü ahlaklı bir erkeğe işaret eder. Rüyada ıslak ve çamurlu bir eve girdiğini gören kimse, hanımı tarafından üzüleceği ve sıkıntı çekeceği şeyler yaşar, fakat kısa sürede rahata kavuşur.

Bir kimsenin rüyada evinin normalde olduğundan daha geniş olduğunu görmesi, bolluk ve bereket manasına gelir. Yeniden bir ev yapmak için temel attığını gören kimseye üzüntü isabet eder. Bir kimse rüyada evini karanlık görse, rahatı ve faydası olmayan yolculuk yapacak demektir.

Rüyada evini aydınlık gören kimse, çıktığı yolda hayırla karşılaşır. Kendi evini yaktığını gören kimsenin malına başkaları varis olur.

Rüyada ev görmek, kişinin kendi dünyasıdır. Dolayısı ile bir kimsenin evinin yeni yapılmış, her yönü ile yenilenmiş olduğunu görse, fakirlikten zenginliğe; üzüntü verici olaylardanda rahata kavuşmak manasına gelir. Rüyada geniş bir ev görmek, cömertliğe, dar bir ev görmek ise cimriliğe işaret eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ev Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz