1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada evlenmek

Rüyada Evlenmek

 

Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada Evlenmek, her şekilde bir değişikliğin bir habercisidir. Kimi zaman eğer bir niyet var ise bir karar var ise evlilik kararı almaya çalışan biri için bunun gerçekleşeceğini ve hatta nasıl olacağını her detayı ile birlikte haber veren rüyalardan olabilir. Evlilik rüyaları, statü değiştirmek ile ilgilidir. Aynı zamanda sorumluluk almakla ilgili rüyalardandır.

Rüyada evli birinin yenide evlendiğini görmesi ve aynı kişi ile evlendiğini görmesi, evlilik içindeki bir sıkıntının bir sorunun halledildiğine dair bir yorum yapılabilir. Sadakat ile vefa ile olayın içinden çıkıldığına dair bir semboldür.

Eski bilgilerde, eski inançlarda rüyada evlenmek, bir şekilde yetkilendirme olarak geçer. Bu aynı zamanda bizim bir duruma vakıf olduğumuzu, sorumluluk aldığımız, irade koymamızla ilgili rüyalar olabilir. Örneğin kişinin kendini sadece damatlıkla ya da gelinlikle görmesi, bir şekilde haber veren rüyalardan sayılabilir. Gerçek hayatta, günlük hayatta bu şekilde bir durum olmasa bile yakın zamanda böyle bir durumun karşınıza çıkacağını ve böyle bir niyetin gerçekleşeceğine dair mesajlar da taşır.

Gelinlik en güzel ve en özel kıyafetlerdendir. Rüyada gelinlik, her şekilde değişiklik ile ilgili ama bu değişikliğin mutlaka toplumsal anlamda bir rol katacağına dair bir işaret sayılabilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada sevgili görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Evlenmek
Puanlama
5

Etiketler: , ,

1 Yorum to “Rüyada Evlenmek”

  1. semra

    sitenizi kadınlarkulubu.com sitesinden buldum. paylaşımlarınız çok güzel 🙂 takip ediyoruz 🙂
    bende rüyamda kır düğünü yapıyodum ama evlendiğim kişiyi tanımıyodum acaba bu ne anlama gelir _?

Yorum Yaz