1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada fabrika görmek

Rüyada Fabrika Görmek

 

Rüyada Fabrika Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada fabrika görmek, birey vücudu ile yorumlanir. Rüyada fabrika görmek, topluluk olarak yorumlanır.

Rüyada kişinin kendisini bir fabrikada çalışıyorken görmesi,  çocuk bir erkek amaçlı , başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını, çocuk bir bayan için; ödül olarak bir giyim eşyası alacağını ve birçok hoşuna gideceğini, ihtiyar bir birey amaçlı üst kısmına düştüğü bir işin harika bir akıbete ulaşacağına işaret eder.

Fabrika gören kendisinin gayretleriyle toplumda harika bir yere gelir anlamındadır. Fabrikadan uzaklaştığını gören etraftan uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması topluluk ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yepyeni bir fabrika ek olarak harika ve huzurlu bir gelir olarak yorumlanır. Rüyada kişinin kendisini fabrikada iş yapıyorken görmesi, çocuk bir erkek amaçlı başkalarının kışkırtması neticesi yapacağı işte pişman olacağını, çocuk bir bayan amaçlı ödül olarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Ihtiyar bir birey amaçlı üst kısmına düştüğü bir işin harika bir akıbete ulaşacağına işaret eder.

Fabrikanın vaziyetine yönelik topluluk içerisinde bulunan muvaffakiyet değişir.
Rüyasinda bir fabrikada çalistigini görmek, saglikli yasayabilmek amaçlı gayret harcadigina; bir fabrika müdürü oldugunu görmek, ev halkının sağlığı ile alakadar olduğuna; fabrikanin bekçisi oldugunu görmek, aile halkinin geçimi amaçlı gayret sarf ettigine; fabrikadan çıkıp yolda yürümek, kişinin evine bir misafir geleceğine işaret eder. Fabrika bacasi görmek, yepyeni bir ise girecegine, rüyayi kadin görmüs ise bu rüyadan ek olarak sonra harika bir bilgi alacagina, yasli bir erkek görmüs ise, gurbetteki bir yolcusunun gelecegine isarettir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin kocaman bir is inşa etmeye tesebbüs edecegine isaret eder.

Fabrikada çalıştığını gören kendisinin çabasıyla toplumda harika bir yere sahip olabilir. Fabrikadan uzaklaştığını gören etraftan uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması topluluk ilişkilerinin başarıyla süreceğini anlatır. Yepyeni bir fabrika ek olarak harika ve huzurlu bir gelir olarak yorumlanır.
Fabrikada çalıştığını gören kendisinin çabasıyla toplumda harika bir yere sahip olabilir. Fabrikadan uzaklaştığını gören etraftan uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması topluluk ilişkilerinin başarıyla süreceğini anlatır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada el aynası görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fabrika Görmek
Puanlama
4

2 Yorum to “Rüyada Fabrika Görmek”

  1. hatice

    Ruyamda tutun fabrikasinda isci olarak aliniyorum daha sonra hemen terfi aliyorum genel mudur oluyorum fakat terfimde bi yanlislik oldugu anlasiliyo beni tekrar dusuruyolar 🙁

  2. Sude Ketenci

    Rüyada fabrikada çalışmak toplumda iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Yorum Yaz