1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

rüyada fahişe görmek

Rüyada Fahişe Görmek

Rüyada Fahişe Görmek  Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada fahişe görmek , şansın kocaman ölçüde sıkı olacağına ve her biri aracılığıyla sevilen tek birey olacağınıza yorulur.

Rüyada fahişe görmek, fahişe olduğunu görmek vatandaşlar dürüst ve sıkı niyetli olduğunuzdan yakında şüphelenecekler.

Rüyada fahişe görmek şansla yorumlanır. Rüyada fahişe görüp onun ile tanışıp konuştuğunuzu görmek , tek piyangodan ücret kazanacağınıza, ya da kocaman tek kısmete nail olacağınıza delalet eder. Fahişe ile tek eğlenceye gittiğinizi görmek beklediğiniz tek işin ya da tek paranın elde edileceğine delildir.

Fahişenin yakınında kocanızı görmek kocanızdan kaygı duyacağınızın habercisidir.

Rüyada fahişe görmek, fahişe ile ilişkiye girdiğinizi görmek tek sürü pişman olacağınız pis tek işe karışacağınıza işaret eder.

 

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada falaka görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fahişe Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz