1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

 rüyada faiz görmek

 Rüyada Faiz Görmek

Rüyada Faiz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada faiz görmek, istemeyerek günah işleneceğine ve bu vaziyetten bir sürü pişman olacağınıza işaret eder. Ayrıca rüyada faiz görmek, getiriyle ücret almak birisi aracılığıyla aldatılacağınıza işaret eder.

Rüyada faiz görmek, ona ücret yatırdığınızı şayet gelirinizin artmadığını görmek tatsız ve sıkıcı olay olarak yorumlanır. Rüyada görülen şeyle beraber yorumlanır.

Rüyada bankadan gidip getirili parayı almak toruna yorumlanır. Rüyanızda bir bankadan paranızın getirinini aldığınızı görmek , ihtiyar iseniz bir torununuzun olacağına ya da evinize geleceğine, çocuk bir erkek iseniz, bir adamla tanışıp ondan parasal bir menfaat sağlayacağınıza, bayan iseniz bir kürk ya da bir mücevher satın ya da ödül olarak alacağınıza işaret eder. Rüyada faiz görmek, maddi bir gelire işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Faiz Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz