1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

rüyada fakirlik

Rüyada Fakirlik

 

Rüyada Fakirlik Ne Anlama Gelir ?

Rüyada fakirlik , dinde salaha ve şeklinde devama delalet eder. Kirmanî’ye yönelik ; Rüyada fakirlik ve geçim dar-ligi çekmekte oldugunu görenin Cenabi Hakka yakinligi olabilir . Hayat hali düzelir ve ev halki bolluga erisir. Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyada fakir oldugunu gören, kocaman rizka nail olabilir . Rüyada bir zenginin yoksul oldugunu görmesi, malinin artmasina; tek tüccarin yoksul oldugunu görmesi alis verisinin çogalmasina delalet eder. Rüyada fakirlik gören zengin olabilir . Rüyada yoksul oldugunu ve dilendigini gören kimsenin eline, hiç beklemedigi tek koltuk -den eşya geçer. Rüyasinda tek yerde dilendigini ve tek kisinin de avcuna tek altin koydugunu görmek ,Allah’in (C.C) kendisine ik-bal kapilarini açtigina ve yakinda beklemedigi tek yerden kocaman tek nimete kavusacagina isarettir. Tek baska söylentiye görede: Rüyada yoksul olmak, zenginlige isaret eder. Binaenaleyh tek kimse rüyada yoksul oldugunu görse, o kimsenin eline fazlaca yiyecek geçer. Rüyada yoksul oldugunu ve halktan dilendigini gören, sahis tek sürü dua eder. Tek yerde dilencilerin görülmesi, o yerde tek zenginin ölümüne ve oradan çikacak sadakaya isaret eder, dediler. Rüyada istediğini ve kendisine bir şeyler verildigini gören kimse, zahmet çek i meden tek mala erisir. Bir Takim tabirciler, rüyada yoksul oldugunu gören kimse, menfaat ve hayır, iyilik elde eder, dediler. Rüyada istegin açiklayarak Allah (C.C.)’a yoksulluk ve ihtiyacim arzetmek, sözü olabilitesi yüksek kimselerden yaptigi ricanin onay edildigine isaret eder.

Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır. Rüyada yoksul olduğunuzu gördüyseniz, sorun ve üzüntünün işaretidir.

Rüyada dilenen bir fakir görmek, soylu davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada fakir görmek ıstırap verici fakirliğe ve küfre işaret eder.

Fakir kelimesinin rüya tabiri farklılık etmiş olduğunuz üzere az ve öz anlatılmıştır. Fakat rüya tabirlerinde unutmamanız gerekli olan en mühim nitelik rüyanızda görmüş olduğunuz öbür nesne ve eylemlerin izahlarına bakmak bunların tamamını bir araya getirerek mana vermektir. Bunun amaçlı kesinlikle sitemizin bulma kısmını kullanınız.
Dikkat etmeniz gerekli olan farklı mühim bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona yönelik değerlendirmeye çalışmanız gerekiyor . Rüyalar her süre sizlere ilerisi amaçlı haber sunmak amaçlı olmayabilir, gündelik hayatınızda üst kısmına düşündüğünüz konular konusunda rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar bir sürü karma karışık ve mana sunmak bir o civarı güçtür. Bu vaziyetlerde tabirlerden yararlandığınızda ve açıklarken uyarı etmeniz gerekli olan husus iyimser olarak anlatmak olmalıdır.
Bir rüyayı deyim etmek, anlatmak hakikaten kolay değildir . Fakat bilmelisiniz ki burdaki bilgilendirmeler yıllarca biriktirilmiş verilerin ve tecrübelerin mahsulüdür .
Rüyanızda anne nesne olarak Fukara görmüş olabilirsiniz ama kesinlikle öbür neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir tüm olarak anlamlandırmaya çalışınız.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada fabrika görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fakirlik
Puanlama
5

Yorum Yaz