1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Rüyada Fal Görmek

Rüyada Fal Görmek

 Rüyada Fal Görmek

Rüyada Fal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fal görmek, fal rüyaları 2 biçimde yorumlanırlar . Rüyada fal görmek, fal baktırdığını gören kimse dedikodulara işaret eder. Ayrıca iddialara ne sebeple olacak bir maceraya atılabilir . Ya da ismi bir olaya karışabilir .

Rüyada fal görmek , gelecekle yorumlanır . Rüyanızda birine fal açtığınızı ya da onun sizlere fal açtığını görmek , başvurduğunuz bir hükümet dairesinden pozitif bir yanıt alacağınıza; öğrenim gören iseniz notlarınızın sıkı olduğuna , çocuk bir kız iseniz , evleneceğinize , ortada ihtiyar iseniz emekliliğinizin yaklaştığına işarettir .

Ibn – i Sirin’e göre; düşlerinde fal açtırıp falının sıkı çıktığını görmek düşmanlarına zafere , maksadına ereceğine , işlerinin düzeleceğine; falı fena çıkarsa bu rüyanın aksiyle deyim olunur .

Bir yabancı söylentiye yönelik de: Rüyada fal görmek ve falcı görmek hile ve hırsızlık inşa etmeye delalet eder . Uyarı etmek gerekir , gerçekleşebilir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada falcı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fal Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz