1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

 rüyada falaka görmek

 Rüyada Falaka Görmek

Rüyada Falaka Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada falaka görmek, bu alete yatırıp ayağının tabanından sopa ile vurulduğunu görmek beklemediği tek biçimde sevinmeye işaret eder. Rüyada falaka görmek, kurulmaya hazırlıklı tek falaka görmek tek yanlış ve hatadan ötürü uyarılmaya işaret eder.

Rüyada falaka görmek sevineceğinize yorumlanır. Rüyada tek anne okulunda olduğunuzu ve falakaya yatırıldığınızı görmek , yepyeni tek ayakkabı alacağınıza, ya da ev halkından birine yepyeni tek ayakkabı ya da çizme satın alacağınıza, rüyada falakaya yatırılan başkası ise, fena tek bilgi alacağınıza işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada fal görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Falaka Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz