1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Rüyada Falcı Görmek

Rüyada Falcı Görmek

 Rüyada Falcı Görmek

Rüyada Falcı Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada falcı görmek , küçük tefek sıkıntılarınızı kısa zaman içerisinde atlatarak feraha ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyada falcı görmek, olup başkalarının falına baktığınızı görmek , geleceğinizin aydınlık olduğuna; yabancı birinin sizin falınıza baktığını görmek , arkanızdan sizin çekiştirildiğinize; falcıyla bir yerde oturup yiyecek yediğinizi ya da çay ve gibi bir meşrubat içtiğinizi görmek , kısmetinizin açık olduğuna ve beklediğiniz bir parasal yardımı ya da hakkinizi elde edeceğinize işarettir.

Bir yabancı söylentiye yönelik de: Rüyada falcı görmek kendinizi inanır görmek , amelini iptal etmeye delalet eder. Bir kimse rüyada falcının yanına varıp ondan bir birşeyler sorduğunu görse, o kimsenin başına geliyor olacak kuvvetli hüzün ve eleme delalet eder.

Rüyada falcı görmek, onun söylediklerinin çıktığını görmek bir sürü dilediği bir şey olacağına delalet eder .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada fakih görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Falcı Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz