1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

rüyada fare deliği görmek

Rüyada Fare Deliği Görmek

Rüyada Fare Deliği Görmek Ne Anlama Gelir?

 

 

Rüyada fare deliği görmek, haktan sapıp batıl yöntemde yüründüğüne işarettir. Rüyada fare deliği görmek, ağızla kıyaslarlar. Bu nedenle tek fare deliğinden çıktığını görmek , berbat tek laf söyleyerek, kendisini sevenleri inciteceğine ya da ev halkı aralarında tek rahatsızlık doğuracağına işaret eder.

Tek yabancı söylentiye yönelik de: Rüyada fare deliği görmek, bidatlara elbet olmaya, bidatçı ve sapıkların yapıtlarına uymaya işaret eder. Rüyada fare deliği görmek, ağıza işaret etmesinden yeniden yolar çıkarak delikten tek hayvan çıktığını gören kimsenin ağzından o hayvan ayarında tek laf çıkar.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada fahişe görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fare Deliği Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz