1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Fare Görmek

 

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada fare görmek, iyi yorum yapılacak bir durum değildir. Rüyada fare görülmesi, genelde sağlıkla ilgili problemleri işaret eder. Ayrıca bir işte yaşanacak başarısızlığı, ziyan ve zararı işaret eder. Rüyada evin içinde ya da herhangi bir yerinde farenin gezdiğini görmek, gören kimsenin ansızın hastalanabileceğine yorumlanabilir. Rüyada farenin evin içerisine girdiğini görmek, iş yaşamında zarara uğrayacağına yorum edilir. Rüyada fare görmenin diğer bir yorumu da, fesatlık içerisindeki, insanların arasını bozan bir kadına dalalet eder. Kimi zaman da rüyada ki objenin anlamından daha önemli olan miktarıdır. Bu yüzden çok fare görmek, maddi anlamda bir gelire ve rızka işarettir. Rüyada farelerin evin içerisinde oynadığını görmek, buda iyiye yorumlanabilir. Bereket ve bolluk tabir edilir. Gündüz gözüyle rüyasında hiç durmaksızın bir farenin bir şeyler yaptığını görmek, rüya sahibinin ömrünün uzayacağına işaret eder. Rüyada fare bir şeyleri deliyor ise, bu rüya hırsızı ve soyguncuyu işaret eder. Rüyada fare avlamak veya fareyi yakalayarak sahiplenmek, iyi niyetli olmayan karakterli bir kadına yorumlanır. Rüyada fareye taş atan kimse, böyle bir kadının gıybetini yapmasına ya da onunla güzel sözler olmayan bir konuşmada bulunacağına işarettir. Kimi rüya tabircilerine göre de, rüyasında fare görmek, çocuklara ve aileye işaret eder. Rüyada fare derisi ile karşılaşmak, o kişiye şer bir kadından, biraz mal kalacağını işarettir. Rüyada farenin bir yerden çıktığını görmek, kötüye yorumlanır. Bereketsizliğe manalandırılır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fare Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , ,

3 Yorum to “Rüyada Fare Görmek Ne Demek”

  1. sevcan

    rüyam sanki film gibiydi 🙂 bi swat ekibim vardı bi binanın içine girmeye çalışıyoduk. kanalizasyona girdik ama içerisi çok kötü kokuyodu böle ölü gibi çıkmayı planladığımız yerde birsürü fare vardı hepsi ölmüştü çok saçma geldi bana 🙂

  2. ece

    rüyamda fare bana saldırıyordu bende kaçmaya çalışıyodum. yüzümü filan kemiriyordu daha sonra fare insan dönüştü çok korktum 🙁 lütfen yorumlarmısınız?

  3. iskeceli

    rüyanızda fare görmeniz ve size saldırması yakın bir akrabanızdan gelecek düşmanlığa fesatlığa yorumlanır

Yorum Yaz