1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

 

 Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare görmek, sağlık ve iyilik ile yorumlanır. Rüyada fare görmek, sanılanın aksine iyidir.

Rüyada fare etini yediğini görmek,  ve bundan huylanmadığını tadının hoşuna gittiğini görmek kimsenin onay vermediği bir işi yapar ve bundan güzel bir rızık elde eder. Rüyada kedilerin bir fareyi paramparça ettiğini görmek, birey iş yaşamında kritik bir rekabetin içerisine girecek ve bu karmaşada temkinli olması sebep demektir. Rüyada minik minik sarı tarla farelerinin hasadın içerisinde koşup oynadıklarını gören birey malından infak eder ve bizzat benzeri etrafındakilerinde bizzat rızkından nasiplenmesini olanağı sağlar ve kritik hayır duası kazanır.

Rüyada hanede gezinen bir sürü fare görmek  ucuzluk ve rızka,bolluğa delalet eder. Rüyada fare avlamak berbat huylu bir kadınla ilişki kuracağınıza bundan da rahatsız bir yaşamın peyda olacağına işaret eder. Farenin kediyle iyi fıkı ve arkadaş meydana geldiğini görmek fiyaka ve nifaka ve önceden düşman olduğunuz biri ile kritik işler yapacağınıza ve bu ticaretten 2 tarafında karlı çıkacağına işaret eder. Rüyada fare deliği bir yenilik ve bundan önce göremediğiniz saklı kapaklı bir şeyin ortaya çıkacağının kanıtıdır.

Fare deliğine elinizi soktuğunuzu görmek insanı yönden alıkoyan fikir ve düşüncelere rağbet etmeye delalet eder. Rüyada fare görmek, deliğinden minik bir insan olup girdiğininiz görmek sinsice bir olay bir insanın hanesi ile ilgilenen haber almak isteyeceğiniz halinde yorumlanır. Rüyada ölü fare görmek, rüya sahibinin bir sürü haşin ve hain bir düşmanı olduğuna tüm hareketlerini izleyerek önce fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada fare görmek, fare rüyaları yabancı bir söylentiye yönelik de sıhhatle alakalıdır. Hanede bir farenin dolaştığını onu dışarı atmadığınızı ondan da korkmadığınızı gördüyseniz evinizde belli bir süre ama rahatsızlık veren bir sıhhat sorunu yaşanacak demektir. Rüyada fare görmek, caddede bir yerlerde farelerin dolaştığını görmek, insanın dışardaki insanlara güveninde bir azalma olabilir.

Evine fare girdiğini gören ve bu fareden korkan birey zarara uğrar. Rüyada sevimli bir fare görmek , düşmanlara ve düzmece arkadaşlara sahip olduğunuz manasına da gelir , bunların düşman ve düzmece olduklarını anlamanızı engelleyecek şirinliklerle sizin gözlerinizi boyadıklarının kanıtıdır. Rüyada fareden tiksinmek sağlığınızda bir bozulma, işinizde minik çaplı bir başarısızlık ve zarardır.

Fare gören kimsenin temizliğine ve işteki vaziyetine bir sürü uyarı etmesi gerekir. Şayet görülen farenin rengi, mouse renginde değilse içi ve dışı çirkin bir erkeğe delalet eder. Bir kapan ile fare tuttuğunu gören, hile ile bir kadını kandırıp onla beraber izdivaç eder. Farelerin zarar veren bir birşey yaptıklarını görmek , hem bir ömrünün hem bir malının eksileceğine delildir.

Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindiğini görse, rüyayı görenin ömrünün uzunluğuna delalet eder. Rüyada fare görmek, farenin bir yeri deldiğini görmesi, ev soyan bir hırsıza delalet eder. Bir kimse kendisini mouse avladığını veya ona sahip meydana geldiğini görse, yeniden içi bozuk bir kadına işaret eder. Bir Takım tabirciler, fareler,  çoluk çocuktur ve ev halkı, dediler. Rüyada fare görmek, fareye kaya attığını gören kimse, berbat bir bayanın gıybetini yapar veya berbat bir birşey ile ilgilenen onla beraber muhabbette yer alır.

Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve kara olmak üzere fazlaca fare görmesi, o kişinin yıllarının noksanlığına işaret eder. Bir kimse bizzat elbisesinde veya yatağında bir fare görse, işlerine karışan hayırsız bir kadına işaret eder. Rüyada bir kişi bir fare derisini görmesi, o kimseye berbat bir kadından eline az bir eşya geçer.

Kirmanî’ye göre; Düşlerinde burnundan fare çıktığını görenin ahlaksız bir kızı olabilir. Bir söylentiye yönelik, fare yediğini görenin akrabasından bir kadın berbat yola düşer, boğazından bir fare çıkardığını görenin, ahlaksız bir çocuğu olabilir. Rüyada kuyruğu kopmuş veya kesilmiş bir fare ahlaksız bir kadına işarettir. Rüyada farelerin, evin içerisinde oynadıklarını gören kişi o sene içerisinde ucuzluk ve bolluğa erişir.

Rüyada fare görmek, farelerin meydana geldiği bir film izlediğizi görmek çocuğunuz veya yakınınız ortaya gelen bir küçüğü sevinçli edecek bir birşey yapacağınıza delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada fare deliği görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fare Görmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Fare Görmek”

  1. celil

    Ruyamda cok fazla fare gordum bi oda dolusu ama olu degildiler yasiyolardi hatta bazilari 2 ayak usutunde yuruyodu cok acayip geldi 🙂

Yorum Yaz