1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada fare

Rüyada Fare

 

Rüyada Fare Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada fare, hayatımıza yeni insanların gireceğini haber verir. Ve bu yeni insanlar ile mücadele edeceğimizi göstermektedir.  Çok büyük mücadelelerdir. Rüyada fare görmek, paylaşmayı da işaret etmektedir ve mücadelenin yanı sıra bu şekilde de yorumlanmaktadır.

Rüyada tek bir fare görmek, o tek bir fare size tek bir kanaldan gelecek yardımı işaret eder. Bu yardım tahmin etmeyeceğiniz bir yardımdır.

Rüyada birden fazla fare görmek birçok fare görmek, çevrenizde ki birçok insanın size güzel ve faydalı yardımda bulunacağını işaret etmektedir.

Rüyada farelerin üstünüze saldırdığını görmek, sizin yaşamınızdan birçok insanın faydalanacağına işaret eder. Ayrıca rüyada farelerin bütün vücudunuzu kemirdiğini görmek, sizin kuracağınız birçok işten birçok insanın yararlanacağına delalet eder. Buda son derece güzel bir şeydir.

Rüyada ölü fare görmek, sizin yaptığınız yardımların neticesini çok güzel bir ifadesini burada sembolize etmektedir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada vahşi hayvan görmek bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Fare
Puanlama
5

Yorum Yaz