1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

  Rüyada Gaddar Görmek

 Rüyada Gaddar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gaddar görmek, bu durumda olan tek kimseyi rüyada görmek , o kimseden kocaman tek güzellik göreceğinize işarettir. Rüyada gaddar görmek,  başka söylentiye göre de: Rüyada iktidar sahibi kimse tarafından yapılan gaddarlık mahvolmaya ve ülkenin yıkık olmasına işaret eder.

Rüyada gaddar görmek, eziyete uğrattığı adamın kendisine beddua ettiğini gören kimse Allah (c.c.)’in azabından sakinsin. Rüyada eziyete uğradığını ve kendisine işkence edene beddua ettiğini yönelik kimse kendisine işkence eden kişiye karşı galip gelir .

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada gaga görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Gaddar Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Gaddar Görmek”

  1. hüso

    ezıyetwe ıskence olarak gordugum ruyamda gaddar dıye yorumlayacagım kısılerın kotuluklerınden kacmak ıcın hıc bılmedıgım ınsanlardan yardım ıstıyordum.. hayırlı bırseye ısarettır umarım..

  2. Sude Ketenci

    Gaddar birini görmeniz hayra işarettir. Endişelenmeyin aksine sevinin 🙂

Yorum Yaz