1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

  Rüyada Gaga Görmek

Rüyada Gaga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gaga görmek, kümes hayvanlarının gagası zanlı rızka, evcil kuşların gagası rızka ve Allah’a (c.c.) iyi bir tevekküle işaret eder. Rüyada gaga görmek, etobur kuşların gagası birine zulmetmeye veya incinilecek bir vaziyetin ortaya gelmesine işaret eder.

Rüyada gaga görmek etkileyici söze delalet eder. Birey düşlerinde gagalanırsa destek görür.

Rüyada bir kus gagasi görmek , gevezelige işaret  eder. Bir baska söylentiye görede: Rüyada gaga görmek , yolculuga çikmaya isaret eder. Bazen de bir sürü ko nusmaya isarettir.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada gaipten sesler duymak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Gaga Görmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Gaga Görmek”

  1. semanur

    Merhabalar bende bi ruyami paylasmak istiyorum. Ruyamda esimle bi gemi turuna cikiyoruz daha sonra bi adaya gezmek icin iniyoruz. Gezi bittikten sonra dondugumuzde gemi gitmis oluyi bizde adada mahsur kaliyoruz. Daha sonra gagasi cok buyuk bi kus geliyo bizi gagasina aliyo yani dusunun ne kadar buyuk bi gaga 🙂 sonra bizi gemiye birakiyo 🙂

Yorum Yaz