1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

  Rüyada Gaipten Sesler Duymak

Rüyada Gaipten Sesler Duymak Ne Demektir?

Rüyada gaipten sesler duymak, bilinmeyen yerden ve bakımdan iştirak eden ses, ihtiva ettiği şeyin çıkacağı halinde yorumlanır.

Rüyada gaipten sesler duymak, bir bireyin düşlerinde buyruk , nehiy ya da korkutmakla da yasaklamak ya da da müjdeyle alakalı gaipten bir ses duyduğunu görmesi; bu rüyanın yorumu meydana geldiği benzeri çıkması doğrultusundadır.

Rüyada gaipten sesler duyuyorsanız ve bu tanıdığınız birinin sesi olup sizi korkutmuyorsa harika haberler alacaksınız demektir. Şayet rüyada söylenenleri anlıyorsanız rüyanın o biçimde çıkacağına işaret eder.

Rüyada gaipten sesler duymak, gaipten duyduğunuz ses sizin tanımadığınız biri ise sizi korkutuyorsa başınıza bir olumsuzluğun geleceğine işaret eder.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada galibiyet görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Gaipten Sesler Duymak
Puanlama
5

Yorum Yaz