1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

rüyada galibiyet görmek

 

 Rüyada Galibiyet Görmek

Rüyada Galibiyet Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada galibiyet görmek, meşru iş ve yarışlarda sağlanan muvaffakiyet çaba ve himmetin boşa çıkmamasına işaret eder. Rüyada galibiyet görmek, sabrederek ve sebeplere sarılarak yürütülen çalışmaların getireceği sevince delalet eder. Galip gelmek bazen sevinmeye, bazen de her şeye nazaran – sınav icabı – üzülmeye işaret eder.

Rüyada galibiyet görmek, kendisini rastgele tek spor karşılaşmasında galip görmüş meydana gelen kimse sonrası zaman tek iş girişiminde yenik olacak demektir.

Rüyada her hangi tek spor karsilasmasinda galip geldigini görmek , baska islerinde yenilecegine işaret eder. Bu şekilde bir galibiyet alan kendisini alkışlayan kimseler var ise, yapacagi islerde kendisine rakip olanlardan sakinmasi gerektigine delalet eder. Tek baska söylentiye görede: Rüyada galip geldigini görmek sevinç ve üzüntüden kurtulmaya isa” ret eder. Rüyada galibiyet görmek, düsman tek hayvansa onu aşağı edecegine isarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada gam görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Galibiyet Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz