1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada gam görmek

 Rüyada gam görmek

Rüyada Gam Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada gam görmek, kendisini gamlı tek vaziyette gören kimse sonrası zaman neşeli ve uzunca dakikalar geçirecek demektir. Rüyada gam görmek, kendisini gamli ve aglar gören tek kimse, hiç beklemedigi tek müjde ile sevinecek demektir.

Bir baska söylentiye görede: Rüyada gam görmek, kendisini gamli takdirde görmek rüya sahibinin alacagi tek haberle sevinecegine ayrica uslu tek yaşama kavusacagina isaret eder. Bir Takim tabirciler rüyada kendisini gamli gören kimse kocaman tek günah isler ve ondan pismanlik duyar demislerdir. Rüyada gam görmek, gamının gittiğini ve ondan kurtulduğunu gören kişi, günahlarından tövbe eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ebe görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada gam görmek
Puanlama
3

Yorum Yaz