1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada geç kalmak

Rüyada Geç Kalmak

 

Rüyada Geç Kalmak Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada bir yere geç kalmak, bilinç altı rüyaları sembolize eden rüyalardan biridir. Bilinç altımızda geç kalma korku ve endişelerini sürekli olarak beynimizin içerisine vurgulamasıdır. Ayrıca geç kalmamak için rütüş derecede içinde bulunduğumuz zamanın içerisinde ki gayretler bizi bundan tamamı ile uzaklaştırmaktadır. Rüyada geç kalmak tamamen mesajdır size. Bu mesajı çok dikkatli olarak takip eder isek beynimizden bunu atar isek bu türdeki problemleri de ortadan kaldırmış oluruz.

Rüyada geç kaldığınız zamanda, zaman içerisinde zamanı çok güzel değerlendirmemiz gerektiğinin işaretidir. Zamanı iyi değerlendirebilmemiz için elimizden gelen tüm gayretleri göstermemizin bir ifadesi olarak gösterilir. Bu nedenle rüyada geç kaldığımızı sürekli olarak görüyor isek, mümkün olduğu kadar zamanı iyi değerlendirmek için erken yatıp erken kalkıp yaşamımızı ona göre yürütmemiz gerekmektedir.

Rüyada çoğunlukla bir yerlere varmaya çalışırız ama o bir şeylere varmak istediğimiz şeylere varamayabiliriz. Hep geç kalabiliriz. Bu geç kalmalar geç kalmanın vermiş olduğu panik ve geç kalmış olmanın verdiği sıkıntı ve stres insan yaşamını olumsuz olarak etkilemektedir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada diş dökülmesi ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Geç Kalmak
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz