1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada gelinlik giymek

Rüyada Gelinlik Giymek

 

Rüyada Gelinlik Giymek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada gelinlik giymek, eğer gelinlik giyen birey bekar ise evleneceğine işarettir. Rüyada gelinlik giymek, temiz ise sevinçli bir evliliğe kirli ise berbat bir evliliğe yorumlanır .  Rüyada gelinlik giymek, gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sıkıntılara işaret etmekte .  Rüyada gelinlik görmek ve onu giymek çocuk kız amaçlı evlenmeye ,  ortada ihtiyar bayanın gelinlik giymesi sevinç ve sürur işarettir.

Rüyada gelinlik giydiğini gören kimse eğer evli değilse yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.  Ancak gelinlik temiz ve iyi bir gelinlik ise sevinçli olunacak .  Gelinlik kirli veya yırtık ise sonu belirsiz bir evlenme olacağı manasına gelmektedir .  Uyku izahlarına baktığımızda üyada gelinlik görmek ,  güzel şeylerin olacağına delalettir.

Rüyada gelinlik görmek,  güzel haberler alınacağına ve güzel günler yaşanacağına göstermektedir.  Rüyada gelinlik görmek,  eğlenceli ve keyifli günlerin kapıda meydana geldiğini göstermektedir.  Rüyada gelinlik görmek gelinlik giymek evrensel olarak temiz gelinlik mutlu olmak,  pozitif,  güzel gelişmeleri işaret ederken,  kirli,  berbat gelinlik bunun tersini anlam eder. Yepyeni,  dekoratif bir gelinlik giymek pozitif iletiler verirken,  eskiyen,  yırtık,  zavallı bir gelinlik giydiğini rastlamak negatif iletiler veriyor .  Rüyada evlenmek,  izdivaç etmek ,  evlendiğini ,  evlenme yaptığını ,  evli meydana geldiğini rastlamak ile ilgili izdivaç etmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada beyaz gelinlik görmek, saflığı,  mükemmellik,  sulh,  masumluk,  haysiyet,  temizlik,  farkında olma ve yepyeni başlangıçları temsil eder.  Rüyada bej rengarenk gelinlik rastlamak Aynı zamanda bir takım konudaki nötr veya tarafsız yerinizi gösterebilir .  Rüyada siyah rengarenk gelinlik meçhul,  şuursuz,  tehlike,  gizem,  karanlık,  vefat,  matem ,  nefret veya hınç işaretler.  Rüyada mavi rengarenk gelinlik doğruluk ,  bilgelik ,  cennet ,  kısırlık ,  bağlılık ,  huzur ,  sadakat ve açıklık temsil eder ,  Rüyada kahverengi rengarenk gelinlik materyalizm ,  pratiklik ,  mahalli mutlu olmak ,  fizyolojik rahatlık ,  tutuculuk ,  bir materyalist karakterini gösteriyor.

Rüyada koyu kırmızı rengarenk gelinlik zenginlik ,  muvaffakiyet ve refah simgeliyor .  Bu potansiyel kuvvet göstergesidir .  Rüyada fulya rengarenk gelinlik Bu rüya bununla beraber duygusal istikrar ile ilgilidir .  Rüyada altın rengarenk gelinlik bir manevi hediye ,  zenginlik ,  incelik ve etrafını gelişim yansıtıyor.  Rüyada gri rengarenk gelinlik korku ,  bunalım ,  berbat sıhhat ,  kararsızlık ve şaşkınlık gösterir.  Rüyada yeşil rengarenk gelinlik pozitif bir değişiklik ,  sıhhat ,  büyüme ,  bereket ,  şifa ,  umut ,  canlılık ,  canlılık ,  sulh ve huzur manasına ciro.  Rüyada pembe rengarenk gelinlik harici görünüşünüz hakkındaki endişelerinizi ,  cinsel ilişki ve şehvet temsil eder.

Rüyada açık rengarenk gelinlik moral ve ilahi sığınma manasına ciro olmasına delalet eder.  Rüyada fildişi rengarenk gelinlik Bir şey veya birinin ,  ihtimal ettiğiniz benzeri muhteşem olmadığını işaret eder. Rüyada kırmızı rengarenk gelinlik gelişiminizin bitirmiş olduğunuzu ,  yepyeni hayata hamle atabileceğinizi işaret eder.

Rüyada leylak rengarenk gelinlik düşüncelerden uzaklaşıp ,  zihin berraklığına kavuşmanın gerektiğini ve ek olarak pozitif düşünmeye başlamanızı işaret eder. Rüyada gök rengi gelinlik ahenk ve bireysellik eksikliği gösterir ,  bir sürü mantıklı bir rüya değil.  Rüyada zeytin yeşili rengi gelinlik eğer ortamda sulhu sağlamak gerekiyorsa sizlere gereksinim var demektir .  Rüyada turuncu renkli gelinlik arkadaşlık ,  nezaket ,  cömertlik ,  canlılık ,  toplumsal simgesidir.  Rüyada mor renk gelinlik rastlamak kabiliyet ,  şifa sevgi ,  şefkat ve merhametin ,  bağlılığın bir göstergesidir ,  Rüyada Gümüş rengarenk gelinlik adalet ve saflığı temsil eder.  Rüyada turkuaz rengarenk gelin elbisesi kuvvet ,  anlaşılmaz ve naturel enerji ,  şifa sembolize eder. Rüyada menekşe renk gelinlik dik bir duygusu idrak ve özel yakınlık duygusuna sahip olduğunuzu anlam eder .  Rüyada sarı rengarenk gelinlik bu rüyanın hem bir pozitif hem bir de negatif çağrışımları vardır.  Rüyadaki öbür unsurlarla beraber değerlendirilmelidir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada at arabası görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Gelinlik Giymek
Puanlama
5

5 Yorum to “Rüyada Gelinlik Giymek”

 1. duygu

  rüyamda düğünüme yetişmeye çalışıyordum ayağım takıldı düştüm ve gelinliğim çamur içinde kaldı :(:(:( yorumlayabilirmisiniz lütfen

 2. Sude Ketenci

  duygucum sanırım düğünün yakın ve stres içindesin.sakin ol ve olumlu düşün. herşey çok güzel olacak. bu bir bilinç altı rüyası. ayrıca davet edersen düğününe de katılabiliriz. bu site büyük bir ailedir 🙂

 3. Büşra

  Rüyamda iki tane arkadaşım bana geliyor gelinlikler ama gelinliklerinin altından bel kısmından elbiseleri gözüküyor bunu yorumlarmısınız

 4. Sude Ketenci

  Merhaba Büşra,
  Sana yakın olduklarını hissettiğin ve temiz gördüğün kişilerin yakın zamanda iç yüzlerini göreceksin. Dikkatli olman gerekir.

 5. elif

  rüyamda iki tane erkek vardı ikiside bana yakındı yani sevgili anlamında yakınlık ama ben biriyle evleniyodum . geliniligim krem renginden daha açıktı tam beyaz degildi.diger erek de evlenicegimi bunu biliyo ve dügünüme geliyodu . yanında da bir kız vardı ama ona degil bana bakıyodu. ben ona karşı yine bi yakınlık duyuyodum. bunuda yorumlayabilir misiniz ?

Yorum Yaz