1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada gizlenmek

Rüyada Gizlenmek

 

Rüyada Gizlenmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada gizlenmek, genellikle olumlu hayırlı işlere ve iyi şeylere yorumlanmaktadır. Rüyada gizlenmek, gizlenme şekillerine ve yerlerine göre farklı tabir edilmektedir.

Rüyada eve gizlenmek başa iştirak eden tek halden ötürü kişilerin teselli etmesine, Gebe bayan amaçlı kız çocuğu doğurmaya, Tek dağa gizlenmek kadir ve değer bilir tek kimseden destek görmeye yahut ona güvenmeye, Tek ağacın arkasına gizlenmek ilim ehli birine yaklaaşmaya, Gizlenmek bazen ara bozuculuk ve berbat işlere delalet eder.

Rüyada gizlenmek, bir bilgi olarak da yorumlanır.

Rüyada gizlendigini ve yüzünü gizledigini gören kimsenin tek kizi dogar. Yahut birinden korkar ve kaçar. Ebu Said El-Vaiz’e göre; tek odada gizlenerek herkesten yüzünü sakladigini görmek, yıkıma düsmekten korkarak kaçmaya ve gizlenmege delalet eder. Tek baska söylentiye görede: Tek haneye girip gizlendigini gören kimse, taziye edilir. Tek kimse rüyada gizlense tek kiz çocugu olabilir . Rüyada gizlenmek, gizlendigi sey üst kısmına isaret eder. Bundan dolayi kendis nin tek dagda gizlendigin) görmek , kadru kiymeti durumda olan tek kimseye saygı ve dayanmakla deyim edilir. Tek agaca dayanarak gizlendigini gören, bilen tek kimseye meyleder. Rüyayı görenin hanımı gebe ise tek kiz çocugu dünyaya gelir. Bazen de gizlenmek, ayriliga ve berbat amelleri söylemeye isaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada fakirlik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Gizlenmek
Puanlama
5

Yorum Yaz