1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

rüyada gümüş yüzük görmek

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

 

 Rüyada Gümüş Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada gümüş yüzük görmek, beklemediğiniz bi yerden size bir şey geleceğine işaret eder. Rüyada yüzüğünüzü birine vermek ya da ona emanet etmek, evlilik teklifi yapacağınıza yorumlanır. Ancak o kişide size yüzük veriyorsa evlilik teklifiniz reddedilecek demektir. Rüyada yazmış olduğunuz mektubu yüzükle mühürlemek, açık bir şekilde size bir şey geleceğine bir şey kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada gümüş yüzük görmek, erkek kimse için saltanata ve mülke delalet eder.

Rüyada gümüş yüzük bulmak, erkek kişiler için çocuğu olmasına, evlenmeye işaret eder. Rüyada işlemeli yüzük bulmak, araba, hanım ve ev olarak yorumlanır.

Rüyada gümüş yüzük görmek zenginlik, geçim, makam, mal, bolluk ve bereket olarak tabir edilir.

Rüyada demir yüzük görmek, yaşanılan sıkıntı ve zorluklardan sonra güzel ve mutlu günler yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada demir yüzük görmek, ayrıca birçok şeyde başarı, saygınlık, kuvvet ve zenginlik elde edileceği olarak da yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada demir yüzük görmek, sahip olunan mal ve mülkün maddi değerinin düşerek zarara uğrayacağınızı delalet eder.

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri rüyada küpe takmak ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Gümüş Yüzük Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz