1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada haber görmek

 Rüyada Haber Görmek

 Rüyada Haber Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada haber görmek, iyi ya da kötü olmasına göre farklı yorumlanır. Rüyada haber görmek, haber iyi ise mutluluğa işaret eder, haber kötü ise uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada haber vermek, gizli tek şeyi haber sunmak ihanete, ilim ve hikmeti erbap olmayanlara vermeye işaret eder. Rüyada hayırlı tek şeyden haber almak ya da sunmak müjde ve sevince delalet eder. Rabbinin ona durumda durumda olan nimetlerinden söz etmesi ilahi hoşnutluğa yorumlanır. Rüyada kötü tek şeyi haber sunmak sinyal ve ikaza delalet eeder.

Rüyada haber görmek, güzel haberler, mutluluğun ve şansın habercisidir. Berbat haber ise uğursuzluğa delalet sayılır. Rüyada haber görmek, kişinin yakın tek zaman ardından sevinç yapacağına delalet eder.

Rüyada tek yerden tek haber geldigini görmek , hiç beklemediginiz tek haber alip sevineceginize delalet eder. Rüyada bir baska söylentiye görede: bir kimse rüyada kendisine tek haber verildigini görse, o kimseye sevineceği tek haber kendisine ulaşır. Bu haberin tek ölü ya da genç tarafindan verilmesi ve bu haberin ayni çıkmasına delalet eder.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ırmak görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Haber Görmek
Puanlama
5

5 Yorum to “Rüyada Haber Görmek”

 1. Nedim yldrm

  Değişik bir şey, bize de nasip olsa keşke. 😀

 2. tulin ekor

  Meraba ruyamda uzak bi akrabamdan kotu bi haber geldi ne demek acaba

 3. umut

  rüyayı nasıl gördüğünüze göre çok farklı anlamlar taşıyor. Bence rüya tabirlerinin çok detaylı yapılması lazım

 4. Murat Dinç

  Bu güne kadar hiç rüyamda haber almadım ancak sayenizde ne anlama geldiğini öğrenmiş oldum umarım rüyamda iyi haberler alırım 🙂

 5. Sibel

  Rüyamda hangi kanal olduğunu hatırlamıyorum ama hep haber izliyodum. Haberlerde genelde ölüm ile alakalı haberler :(:(

Yorum Yaz