1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

rüyada hakim görmek

Rüyada Hakim Görmek

Rüyada Hakim Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada hakim görmek , yürek ve acıma sahibi, imanı tam, zeki , akılcı , düzgün ve kariyer sahibi tek kimse ile deyim edilir. Rüya sahibi, ilim irfan öğrenmiş, diplomalı, birlik elbiseli ve kravatlı tek kimse olacak, işinde tek sürü dayanıklı tek koltuk edinecek, ismi her biri aracılığıyla duyulacak demektir. Bununla Birlikte sözü dinlenen ve önünde el pençe divan durulan tek birey haline dönecektir diye yorumlanır. Rüyada hâkim görmek , Allah’tan korkan bu sebeple de kul hakkına girmeyen tek kimsenin varlığıyla izah edir .

Rüyada Hakim Olduğunu Görmek

Rüyasında hâkim olduğunu gören rüya sahibi , günaha girmekten çekinen bu sebeple de haklıya ve haksıza eşdeğer uzaklıkta duran birey olarak deyim edilir. Rüya sahibi, adil olması dolayısıyla yanlışı yapan babası dahi olsa onu kayırmayacak demektir.

Rüyada Hakim Karşısına Çıkmak

Rüyada hâkim karşısına çıkmak tek sürü hayırlıdır, bireyin hayattaki talihi olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin torpile ve rüşvete sebep kalmadan her işinin meselesiz ve önüne hiçbir engel çıkmaksızın hallolacağına delalet eder. Birey , yaşamında hiçbir kısıtla ve aşamayacağı civarı kocaman tek meseleyle karşılaşmayacaktır.

Rüyada Hakim Cübbesi Görmek

Tahsilli ve aydın olmaya, bizzat gibilerle iş inşa etmeye ya da muhabbet kurmaya, oldukça başarılı olmaya, her işten alnının akıyla çıkmaya, zaferlerle geçecek tek hayat sürmeye delalet eder.

Rüyada Savcı Görmek

Rüyasında savcı gören birey , kâğıt üzerindeki resmi tek işinden hayır görecek ve tek sürü hoşnut olacak demektir. Rüya gören kişinin uykularını kaçıran bu işin nihayetlenmesi hem tek de pozitif nihayetlenmesi rüya sahibini tek sürü serinletecek ve huzur bulmasına fırsat olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Savcılık Salonu Görmek

Rüyada savcılık salonu görmek , rüya sahibinin çaresiz vaziyetlere düşeceğine ve kimselerin uzunca tek zaman kendisine el atmayacağına delalet eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Hakim Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz