1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada hamile görmek

Rüyada Hamile Görmek

 

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada hamile görmek, bir duruma hazırlandığımız bir sürecin içinde olduğumuz anlamlarına gelir. Rüyada hamile görmek, kimi zaman bir mücadele süreci olabilir, kimi zaman da sadece hazırlanma sürecini ifade ediyor olabilir. Bu dönemler ile ilgili semboller olarak sayılabilir. Aslında yine yanlış yorumlanan ya da olumsuz bir anlamda yorumlanan bir sembol olsa da hamilelik, her şekilde bir hazırlanma zamanını işaret etmektedir. Bunun nedeni bu süreç aynı zamanda kendimizi gözden geçirdiğimiz bir dönem olacak anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile görmek, genellikle bu rüyanın arkasından bir takım değişim süreçleri, dönüşüm zamanları başlar.

Bir erkeğin rüyada kendini hamile görmesi, genellikle sıkıntı olarak yorumlanır. Erkekler statü ile ilgili problemleri genellikle hamilelik rüyalarında iş ile ilgili problemleri hamilelik rüyalarında görürler. Ancak yine aynı okuma geçerlidir. Bir sürecin içinde olduğumuz hazırlık zamanında olduğumuz ile ilgili rüyalardır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Rüyada hamile görmek, genel olarak çocuk sembolü ile birlikte okunur.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Hamile Görmek
Puanlama
5

Etiketler: ,

14 Yorum to “Rüyada Hamile Görmek”

 1. serpil

  ruyamda ucuzlere hamileydim acaba nasi bi yorumu var

 2. Sude Ketenci

  rüyada hamilelik hayatınızda bir değişiklik olacağına işaret eder. üçüz olması üç vakte kadar olabilir :):)

 3. hacer

  Kaynanam ruyasinda beni hamile gormus acaba aramiz duzelcek gibi bisey mi bunun yorumu 🙂

 4. selda

  Ruyamda hamileyim ama karnim sisik degil ve 6 ayda doguruyorum biraz korktum 🙁

 5. fatma

  merhaba 🙂 hacer hanımla aynı rüyayı gördüm. gördüm derken kayınvalidem ile bi arkadaşım rüyalarında benim hamile olduğumu görmüşler. bi kızım var ama yeni bi bebek düşünüyoruz 🙂

 6. saliha

  Kocam.ruyasinda beni hamile gormus hemde ultrasonda ucuz cikmis cok acayipti diyo ucuz olmasina ragmen karnim kucukmus ama 🙂

 7. Sude Ketenci

  Üç vakte kadar değişeceksiniz 🙂

 8. selime

  Ruyamda hamileydim cok aseriyodum kocamda aserdiklerimi bulmakta zorlaniyodu yorumu nedir bunun?

 9. Sude Ketenci

  Rüyada hamile görmek ya da her türlü hamilelik rüyaları gerçekleşecek bir değişime işaret eder.

 10. yelda

  Galiba her evlenen kiz hamile ruyasi goruyo 🙂 bende 3 ay oldu evleneli ve dun ruyamda hamile oldugumu gordum 🙂

 11. Sude Ketenci

  her genç kızın hayali 🙂

 12. elif

  Ruyami yorumlayabilir misiniz 🙂 esimle normalde cocuk dusunuyoruz ve 1 haftadir ruyamda mavi gozlu cok guzel bir erkek cocugu seviyorum ne anlama geliyo bu

 13. Sude Ketenci

  bu tür rüyalar piskolojik rüyalardır bir anlam taşımazlar. Bilinçaltınızda ki çok istediğiniz bir durum olarak kabul edilir.

 14. Muhlisr

  Kaynanam ruyasında benim bir hocaya gittigimi ve hocanında 2ay 2 gun sonra hamile kalacak demiş ve ben su anda hamile kalamıyorum ne anlama geliyor

Yorum Yaz