1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada hasta görmek

Rüyada Hasta Görmek

 

Rüyada Hasta Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada hasta görmek, sizin bir takım sıkıntılarınızı üzerinizden atacağınızın işareti olarak gösterilir. Rüyada görülen hasta çok ağır bir hasta ise, komada olan bir hastayı gördüyseniz, o hastanın yaşamındaki bütün sıkıntıları ve dertleri üzerinden attığını göstermektedir. Aynı zamanda hayatında, iş hayatıyla ilgili ve yahut da yaşadığı hayatla ilgili çok olumlu neticeler alabileceğini işaret etmektedir.  Rüyada görülen hasta, çok hafif bir hasta ise grip gibi soğuk algınlığı gibi çok hafif bir hastalık geçiyor gibi gördüyseniz de, o kişinin yaşamında güzel bir şeyleri üstüne katabileceğini  ve güzel artıları alabileceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda yaşamına güzel şeyleri bağlayabileceğinin de işaretidir.

Rüyada hastalık görmek, genellikle hayırlı haberlere yorum edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre; rüyada görülen hastalık, sıhhatinizin iyi olması ve sağlıklı olmanızla ilgili bir habere işaret eder. Rüya sahibi hasta ise en yakın bir zamanda sağlığına kavuşacak anlamına gelmektedir. Fakat zaten sağlıklı ise yaşadığı hayatında da sağlıklı olacağa yorumlanmaktadır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada çıplak birini görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Hasta Görmek
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz