1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada hz.ebubekir görmek

 

 Rüyada Hz. Ebu Bekir Görmek

Rüyada Hz. Ebu Bekir Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada Hz. Ebu Bekir görmek, yaşıtları aralarında yüceliğe, kımetli vatandaşlar nezdinde saygınlık görmeye; ehil olanlar için hilafet ve önderliğe delalet eder.

Rüyada onu görmek iyilik ve hayırda öne geçmeye, cömertliğe, genç bekleniyorsa adam evladına, her çeşitli hayrın ortaya gelmesine , vatandaşlar için hayırlı olmaya işarettir.

Rüyada Hz. Ebu Bekir (R.A.) Efendimizi sorun arasında görmek bazı çocuklar cihetinden geliyor olacak sorunlara yahut doğruluk yöntemde çekilecek mihnet ve sorunlara ,

Onunla oturmak, Peygamber Efendimizin ( SAV) sünnetine uymaya, insanlara nasihat vermeye; hacca gitmeye; görev en başında ise şehit olarak ölmeye; Allah yolunda tek savaşta ise onu görmek Allah (C.C.) yolunda savaşarak galip gelmeye delalet eder.

Rüyada Hz. Ebu Bekir Sıddık’ın sizlere nasihat ettiğini (RA) görmek , tek sürü sıkı kalpli, tek sürü temiz tek dost edineceğinize, bol nimetlere ulaşacağınıza delalet eder, çevrenizde sizlere gösterilen inancın artacağına, vefa ve fedakârlığınızın her biri aracılığıyla onay edileceğine delalet eder.

Bir yabancı söylentiye yönelik de: Rüyada Hz.Ebu Bekir (R.A.)’i görmek , akranı aralarında yüceliğe değerli bireyler aralarında tutulmaya işarettir. Bazı O’nu görmek , Allah yolunda malını infak etmeye ve adam çocuğa, sadakayı muhafazaya işarettir.

Rüyada Hz. Ebu Bekir’i acı çekerken görmek , adam ya da kız evlatları aracılığıyla kuvvet görmeye, korkuya, gözden kaybolmaya ve şiddetten necat aramaya ,

Hz Ebu Bekir’i Allah yolunda savaşırken görmek Allah yolunda cihat inşa etmeye , hacca gitmeye, düşmanları üst kısmına galip gelip muvaffak olmaya işarettir.

Rüyada Hz.Ebu Bekir’i rüyada sağ ve uslu tek takdirde tek oturur olarak gören kimse, Allah’ın kullarına karşın merhametli ve şefkatli olabilir . Onla Birlikte birlikte oturduğunu gören kimse Hakk’a elbet olabilir . Sünnete intiba ederek Ümmeti Muhammed’e nasihatte yer alır .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ebucehil görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Hz. Ebu Bekir Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz