rüyada ıhlamur görmek

Rüyada Ihlamur Görmek

 rüyada ıhlamur görmek

Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada Ihlamur Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ıhlamur görmek, eş ve dostlarla iyi geçinmeye , insanlarla münasebetinde narin davranmaya ve güzel geçime delalet eder. Rüyada ıhlamur görmek, içmek iyi sayılmaz . Sıhhatle alakalı olumsuzluktur . Ağaç olarak ıhlamur ise aileden iştirak eden eşya ve servettir .

Rüyada ıhlamur görmek , çoğunlukla hayra yo – rumlanir . Bir yerde ihlamur içtigini gören , hasta kişi ise iyilesir , seyahat bekliyorsa yolcusu gelir . Limonlu ıhlamur içtigini gören , umulmadık yüksek bir sürede bir yerden müjdeli bir bilgi alir ya da eline bir pa – ra geçer . Rüyada çiçek açmis bir ihlamur agaci görmek , evlenme yolunda atilacak adimin güzel bir netice verecegine isarettir . Rüyada ihlamur agaci bolluk ve berekete delalet eder . Bir baska söylentiye görede: Rüyada ıhlamur görmek, ıhlamur içtigini gören kimse hasta kişi ise iyilesir . Sikinti içerisinde ise sikintisindan kurtanr .

Rüyada ıhlamur görmek; huzurlu dünya sürmeye ve kazançlı işlere girmeye , ıhlamur içmek; hasta kişi dostlarınızı ziyaret ederek onları sevinçli etmeye , ıhlamur ağacı görmek; kazançlı bir işe girmeye işarettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada haber görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ihlamur Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir