rüyada ırgat görmek

Rüyada Irgat Görmek

 rüyada ırgat görmek

 Rüyada Irgat Görmek

Rüyada Irgat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ırgat görmek, sıkıntılı bir dönemde olduğunuza işaret eder. Rüyada ırgat görmek, bu ırgata yardım etmeniz feraha ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyasında terlemiş içerisinde ırgat gören bir bireyin , başına bir felaket gelebilir. Şayet düşü gören birey ırgatın terini silerse, rahatlayacak anlamına gelir.

Rüyada ırgat görmek, benzeri bir işte çalıştığınızı görmek , kocaman bir sikinti içerisinde bulundugunuza isarettir. Bir binada ya da tarlada çalisan bir ırgat görmek , bir yıkımın üzerinizde dolastigina, sadaka vermeniz gerektigine işaret eder. Çalışan bir ırgata siga-ra,su benzeri her hangi bir ikramda bulundugunu görmek yakinda feraha çikacagina ve sevinecegine delildir. Rüyada evinizde ya da tarlanizda, veya bahçenizde irgat çalistirdiginizi ya da bir yerde kendinizin çalistiginizi görmek , yakinda bizzat basiniza bir is kuracaginiza; bir tanidik vasitasi ile bir şirket ya da müesseseye girerek orada epeyce mühim bir görev alacaginiza yorumlanır. Aynı zamanda rüyada ırgat görmek,  parasal durumunuzun epeyce güzel bir duruma gelecegine isaret eder.

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ibadet ettiğini görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Irgat Görmek
Puanlama
4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir