Rüyada Irmak Görmek

Rüyada Irmak Görmek

 Rüyada Irmak Görmek

 Rüyada Irmak Görmek

Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ırmak görmek, iyi ve güzele yorumlanmaz. Genellikle rüyada ırmak görmek, tehlikeli bir duruma olumsuzluğa işaret eder.

Rüyada kocaman bir ırmağa düşmek; tehlike içerisinde olduğunuzu şayet çok uğraşılırsa kurtulursa rahata ereceğine şayet , ırmaktan çıkmazsa öleceğine yorumlanır. Hareketsiz, berrak bir ırmak; bol getirin , mutluluğun işaretidir. Rüyada kirli bir ırmak, etrafınızda kıskanç vatandaşlar bulunduğuna bunlarla tartışacağınız anlamındadır.

Rüyada durgun ve berrak bir ırmak, zenginlik, mutlu olmak ve muvaffakiyet işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olmak ve pekçok polemik manasına gelir .

Rüyada kocaman bir irmagin kenarinda bulundugunuzu ve suyun akisini seyrettiginizi görmek , islerinizin yolunda gittigine; irmagin siddetli akintisini görmek , kazancinizin artacagina; irmakta bazi agaç dallarinin, yapraklarının sürüklenerek gittiğini görmek , islerinize ek olarak baska kanallar aradiginizi ve kazancinizin çogalmasi için çareler düsündügünüzü gösterir. Rüyada ırmak görmek , her süre için feraha, getiriye , bolluk ve berekete yorumlanir. Bir baska söylentiye görede: Rüyada irmak görmek islerin sıkı gidecegine ve kazancin çogalacagina, ferah ve bolluga isaret eder. Rüyada bir ırmakta boğulduğunu görmek yakın bir zamanda öleceğine, rüyada ırmaktan çamaşır yıkadığını görmek ise, dini bir kuruma yardim ederek sevap kazanacagina isaret eder.

Rüyada ırmak görmek, hareketsiz, berrak bir ırmak; zenginliğin,  başarının ve mutluluğun  işaretidir. Rüyada pis bir ırmak görmek, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve pekçok polemik yaşayacağınız manasına gelir .

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada ırgat görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Irmak Görmek
Puanlama
5

1 thought on “Rüyada Irmak Görmek

  1. Arkadaşlarla bi alışveriş merkezinde geziyorduk rüyamda bi andA kendimizi bi ırmak kenarında buluyorduk bu nedemek acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir